Modul 50 LED Spot

© Hella

Udostępnij:

Inżynierowie firmy HELLA stworzyli specjalny soczewkowy układ optyczny, który silnie ogniskuje promień światła kolorowych diod LED, dzięki niemu na podłoże rzucany jest okrągły punkt ostrzegawczy.

Modul 50 LED Spot pełnią funkcję lamp ostrzegawczych, które ostrzegają pieszych i innych kierowców przed nadjeżdżającym pojazdem. Znacznie zwiększa to poziom bezpieczeństwa pracy i redukuje liczbę wypadków.
 Aplikacja ta nadaje się do stosowania w najróżniejszych pojazdach, (np. wózkach widłowych).© Hella

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom Modul 50 LED nadaje się szczególnie dobrze do używania w ograniczonych warunkach przestrzennych. Obecnie około 40 wózków widłowych jest wyposażonych w ten produkt w centralnym magazynie HELLA w Erwitte.

© Hella

Modul 50 LED przekonuje nie tylko kompaktowością, ale także wysoką energooszczędnością. Dzięki zużyciu mocy wynoszącym zaledwie 15 W ten reflektor roboczy nadaje się idealnie do stosowania w pojazdach zasilanych z akumulatorów oraz o silnie obciążanych alternatorach. 

Zintegrowany układ elektroniczny chroni urządzenie w razie zmiany polaryzacji i zapewnia stały poziom jasności nawet przy wahaniach napięcia roboczego w zakresie od 9 do 52 V. Umożliwia to na jego stosowanie w pojazdach z instalacjami elektrycznymi 12, 24 lub 48 V i zapewnia bezpieczną pracę.

Czarna obudowa reflektora jest wykonana z aluminium i posiada radiator chłodzący. Odprowadza on skutecznie ciepło wytwarzane przez wysokiej mocy wieloobwodowe diody LED. Dodatkowo w reflektorze znajduje się czujnik chroniący go przed przegrzaniem.

© Hella Produkty dostępne w wariantach:

© Hella

Źródło: Hella

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również