Monroe uruchamia nową witrynę internetową zorientowaną na zapewnienie wsparcia i prezentację produktów

strona internetowa Monroe © Tenneco

Udostępnij:

DRiVTM, firma należąca do Tenneco Inc. (NYSE: TEN), dostawca części zamiennych oraz wyposażenia oryginalnego (OE) dla układów jezdnych i kontroli trakcji, poinformowała o uruchomieniu nowej strony internetowej dedykowanej marce Monroe.

Będąc jedną z najbardziej znanych i zaufanych marek w branży motoryzacyjnej na świecie, Monroe dostarcza profesjonalnym technikom i właścicielom pojazdów innowacyjne, oryginalne wyposażenie i części zamienne do układów jezdnych – w tym amortyzatory, kolumny, sprężyny oraz elementy układu kierowniczego i zawieszenia.

Nowa witryna Monroe została zaprojektowana tak, aby oferować użytkownikom maksymalnie przyjazne doświadczenie i pomagać im w szybkim i łatwym poruszaniu się po stronie. Witryna jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, w tym smartfonami i tabletami oraz zawiera nowe treści i funkcje opracowane w celu wsparcia obecnych i przyszłych klientów marki Monroe.

Nowa strona internetowa jeszcze bardziej niż wcześniejsza wersja skupia się na zapewnieniu wsparcia i prezentacji produktów. W części poświęconej produktom dostępne są obszerne informacje pozwalające użytkownikom na łatwe przeglądanie całego portfolio produktów Monroe i znajdowanie powiązanych ze sobą wskazówek technicznych i numerów części. Sekcja wsparcia technicznego zawiera wskazówki dotyczące instalacji, które pomagają technikom i właścicielom warsztatów w montażu amortyzatorów, kolumn, sprężyn oraz elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Wdrożono również opcję pobierania katalogów i przeglądania eKatalogu „find my part”, która jest dostępna z każdej podstrony, aby użytkownicy mogli łatwo znaleźć numery części Monroe. Sekcja pomocy zawiera również informacje o gwarancji i odniesienie do programu wsparcia DRiV Garage Gurus „Technician First”. Nowy serwis zawiera również najnowsze wiadomości od firmy Monroe, prezentowane za pośrednictwem sekcji bloga, która będzie regularnie aktualizowana.– Firma Monroe pomaga wprowadzać innowacyjne rozwiązania na rynek posprzedażowy, ponieważ każda nowa generacja rozwiązań technologicznych z zakresu kontroli trakcji opartych o wyposażenie oryginalne ostatecznie stanie się okazją do obsługi rynku wtórnego. Tworząc nową stronę, chcieliśmy uwypuklić zarówno innowacyjne rozwiązania Monroe, jak i najbardziej ułatwić obecnym oraz potencjalnym klientom odnajdywanie tego, czego szukają. Jesteśmy bardzo dumni z nowej strony internetowej i wszystkich nowych funkcji – podkreśla Karen Ameel, Senior Brand Manager, DRiV Motorparts, EMEA.

Monroe zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej pod adresem URL: https://aftermarket.monroe.com

Źródło: Tenneco 

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również