Motoryzacyjny raj w Kielcach – Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal

dub it! inter cars tuning festival © Inter Cars

Udostępnij:

Najlepsze motoryzacyjne firmy, setki projektów tuningowych z Polski i nie tylko, pokazy driftu – to tylko niektóre z atrakcji, jakie w ostatni weekend czerwca można było spotkać na terenie Targów Kielce. Tegoroczna edycja Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal ma szansę na długo zapaść w pamięci tysięcy gości, którzy odwiedzili to wydarzenie. 

Dub IT! Tuning Festiwal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Setki projektów, obecność najlepszych motoryzacyjnych marek oraz liczne atrakcje w postaci driftów i wyścigów kolejny rok z rzędu ściągnęły do Kielc szerokie rzesze entuzjastów modyfikacji samochodów.Wyjątkowa edycja Dub IT!

Tegoroczna edycja była wyjątkowa z wielu powodów. Po pierwsze impreza zyskała silnego partnera tytularnego – w wydarzenie zaangażował się Inter Cars i jeden z jego działów, Inter Cars Motorsport i Tuning. Po drugie, padł kolejny rekord frekwencji – targi odwiedziło ponad 16 500 gości z różnych stron Polski. Po trzecie, goście liczyć mogli na atrakcje, które nie były dostępne w poprzednich latach.

© Inter Cars

Ósma edycja wydarzenia była dla nas rekordowa i wyjątkowa, także dzięki wsparciu solidnego partnera jakim jest Inter Cars. Wspólne przygotowanie atrakcji dla gości sprawiło, że w ostatni weekend czerwca Targi Kielce odwiedziło 16 500 osób. Oprócz wzbudzających ogromne emocje pokazów samochodowych w kontrolowanym poślizgu, w tym roku program wzbogaciliśmy o SuperOES, pokazy Monster Trucka, czy możliwość przejazdu driftującą ciężarówką. Okazuje się, że dla fanów motoryzacji wiek nie ma granic i każdy, od najmłodszego do najstarszego, znalazł coś dla siebie. Ta impreza zajęła wszystkie 7 hal wystawienniczych Targów Kielce, a wypełniło je ponad pół tysiąca niezwykłych samochodów. Liczymy na to, że za rok znów pobijemy ten rekord! – Grzegorz Figarski, Dyrektor projektu DUB IT Inter Cars Tuning Festival.

Kochamy motoryzację i chcemy być bliżej ludzi, którzy mają takie samo podejście jak my. Dzięki temu, że jesteśmy obecni na tym wydarzeniu, mamy możliwość wsłuchać się w potrzeby klientów i jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do ich wymagań oraz oczekiwań. To bardzo budujące, że ludzie tak chętnie przychodzą do nas i opowiadają o projektach, nad którymi pracują lub chcą zacząć pracować. Jesteśmy tutaj po to, aby im doradzić i pomóc w realizacji ich pasji – Piotr Bok, Segment Manager Inter Cars.Nie tylko samochody

Jednak Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal to nie tylko samochody. To także okazja do poszerzenia wiedzy – wszystko za sprawą szkoleń zorganizowanych przez Inter Cars w naczepie amerykańskiej ciężarówki, Show Car.

© Inter Cars

Na Dub IT można było spotkać też znane postacie. Pośród gwiazd motorsportu, które odwiedziły imprezę, byli Bartosz Ostałowski - ambasador Inter Cars, Gosia Rdest i Michał Ratajczyk. Cała trójka wzięła udział w panelu dyskusyjnym na scenie głównej imprezy, podczas którego goście opowiedzieli o swojej historii, a także planach na najbliższą przyszłość.

Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również