Najmocniejsza wiertarko-wkrętarka udarowa AEG

© AEG

Udostępnij:

Z myślą o rosnących potrzebach profesjonalistów marka AEG tworzy innowacyjne rozwiązania, które imponują jakością, mocą i wytrzymałością w kategorii elektronarzędzi akumulatorowych. Wysokie wymagania użytkowników oraz przywiązywanie dużej wagi do efektywności i komfortu pracy w każdych, nawet ekstremalnych warunkach, zainspirowało AEG do stworzenia nowej i wyjątkowej w swojej klasie wiertarko-wkrętarki BSB 18 BL.

Wiertarko-wkrętarka to jeden z podstawowych sprzętów w wyposażeniu każdego profesjonalisty. Wielość zastosowań, jak również wysoka częstotliwość użytkowania narzędzia wymagają od niego niezawodności i wyjątkowej wytrzymałości, która pozwoli na szybkie i precyzyjne działanie. Najmocniejsza wiertarko-wkrętarka AEG BSB 18 BL to doskonały sprzęt w swojej klasie, który stanie na wysokości każdego zadania.Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa BSB 18 BL

Wiertarko-wkrętarka BSB 18 BL, pomimo niewielkich rozmiarów, skrywa w sobie bezkonkurencyjną moc. Rozwiązaniem, które pozwoliło na osiągnięcie tak dużych możliwości BSB 18 BL to zastosowanie w narzędziu silnika bezszczotkowego. Gwarantuje on możliwość pracy w najtrudniejszych warunkach, idealnie dostosowując się nawet do najcięższych prac budowlanych. Kompaktowy 4-biegunowy silnik bezszczotkowy wyposażony jest w bardzo silne magnesy neodymowe. Za jego wydajność odpowiedzialny jest duży wentylator, który chłodzi system przy dużych obciążeniach. Stały nadzór oraz optymalna komunikacja pomiędzy akumulatorem i silnikiem to gwarancja długiej żywotności narzędzia i jego efektywnego działania.

Innowacyjna technologia bezszczotkowa zastosowana w urządzeniu pozwoliła na połączenie kompaktowej budowy z tak wysokim momentem obrotowym – 140 Nm. Jest to najkrótsze (202 mm), ale również najlżejsze (2,1 kg) urządzenie tego rodzaju na rynku. Ma to bezpośrednie przełożenie na wygodę i odciążenie mięśni użytkownika, nawet podczas kilkugodzinnej pracy w jednej pozycji. Kompaktowy sprzęt pozwala na jeszcze szersze spektrum zastosowań roboczych przy pracy w małych i ciasnych przestrzeniach, jak również łatwiejszy i wygodniejszy transport.

BSB 18 BL fantastycznie współgra z akumulatorem 18 V 6,0 Ah, który zapewnia wysoką wydajność i gwarantuje jeszcze większe możliwości urządzenia. Krótszy czas ładowania akumulatora i jego wolniejsze rozładowywanie się, pozwalają zwiększyć efektywność i szybkość pracy. Ponadto technologia PRO LITHIUM-ION™ zastosowana we wszystkich akumulatorach AEG umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, także przy niskiej i wysokiej (od -18 do +50°C). Potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu nawet podczas najbardziej wymagających działań. To wszystko gwarantuje najwyższą jakość sprzętu AEG i pełne dopasowanie do oczekiwań najbardziej wymagających profesjonalistów z branży.

Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa AEG BSB 18 BL 
Maksymalny moment obrotowy 140 Nm
Maksymalna zdolność wiercenia w drewnie   80 mm
Maksymalna zdolność wiercenia w stali  13 mm
Napięcie 18 V
Maksymalna prędkość obrotowa (obr./min)    0–500/0–2000
Długość                        202 mm
Waga (bez akumulatora)                2,1 kg
Jednotulejowy uchwyt              13 mm
Przełącznik trybów Bypass  

Źródło: AEG

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również