Największy w Europie salon Hyundai otwarty w Długołęce

© Komunikacja Plus

Udostępnij:

Niemal 4000 m2 przestrzeni, kilkudziesięciu wykwalifikowanych ekspertów, miejsce na ekspozycję 14 samochodów oraz nowoczesny autoryzowany serwis z 11 podnośnikami. Dolnośląski dealer samochodowy Nawrot otworzył największy i najnowocześniejszy w Europie salon i serwis Hyundai, pierwszej w swoim portfolio marki Modern Premium.

W 2018 r. firma Nawrot, dealer marek Renault i Dacia, obchodziła 25-lecie działalności w Polsce. Nowe ćwierćwiecze Nawrot rozpoczął kolejnym udanym akcentem – do portfolio firmy właśnie dołączył Hyundai. Doskonale znam tę markę, ponieważ samochody Hyundai sprzedawaliśmy także w naszym oddziale w Belgii – mówi prezes, Ken Nawrot.Standard nowo otwieranego salonu i serwisu spełnia najwyższe, globalne wymogi marki Hyundai.
O kompleksową obsługę klienta dba zespół specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingu
i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Na klientów czekają m.in. stanowiska sprzedażowe oraz usługi finansowania zakupu i ubezpieczenia. Część ekspozycyjna salonu pomieści 14 aut. W nowym centrum znajduje się w pełni wyposażony autoryzowany serwis marki Hyundai. Na 2000 m2 znajduje się 11 podnośników i 6 stanowisk płaskich.

W uroczystym otwarciu salonu 20 września wzięło udział prawie 300 partnerów firmy, przedsiębiorców
i specjalistów z branży motoryzacyjnej. Następnie, w ramach dnia otwartego, poza konkursami z nagrodami oraz zwiedzaniem salonu i serwisu, na gości czekały niezwykłe auta: elektryczna Kona Electric oraz najnowszy, jedyny w Polsce egzemplarz Hyundai IONIG Hybrid.

Naszym celem jest zapewnienie klientom nie tylko wysokiej klasy samochodów, ale również jakość obsługi w pełnym zakresie: sprzedaży, usług finansowania oraz serwisu. Traktujemy powiększenie naszego portfolio jako uzupełnienie gamy. Hyundai posiada szereg modeli, które aspirują do miana premium, a nasi klienci poszukują również takich samochodów – mówi prezes Ken Nawrot.

Otwarcie salonu marki Hyundai, budowa nowej blacharni i lakierni, rozwój działu sprzedaży aut używanych to obecnie zrealizowane projekty dealera, w planach są kolejne. – Stawiam wyłącznie na rozwój we Wrocławiu. To młode miasto, które cały czas się rozwija i po prostu żyje. – mówi Ken Nawrot. – Największym wyzwaniem na najbliższe lata jest dla mnie utrzymanie dotychczasowego tempa wzrostu w perspektywie pojawienia się zupełnie nowych działów i inwestycji – kończy Nawrot.

Nowy salon Hyundai jest usytuowany jest przy głównej trasie wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawy, obok dotychczasowych salonów Grupy Nawrot:
Długołęka
ul. Wrocławska 33a
55-095 Mirków
tel. +48 71 71 88 300
www.nawrot.hyundai.plŹródło: Informacja prasowa Komunikacja Plus

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również