Odpowiednie narzędzia w warsztacie to gwarancja profesjonalnego serwisu

©

Udostępnij:

Części samochodowe to nie wszystko, czego potrzebują warsztaty do dokonania naprawy. Ważne są też odpowiednie narzędzia, których używają mechanicy.


Marka Textar oferuje serię profesjonalnych narzędzi przeznaczonych do serwisowania układów hamulcowych. Oferta ponad 27 narzędzi Textar została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb warsztatowych. Dzięki temu praca przy serwisowaniu elementów układu hamulcowego jest bezpieczniejsza, szybsza i bardziej precyzyjna.


TOP w kategorii
Oferta obejmuje narzędzia do hamulca tarczowego i bębnowego i jest podzielona na kategorie: montaż, demontaż, odpowietrzanie, czyszczenie, pomiary.  Asortyment sięga od zestawów narzędzi pomiarowych do tarcz hamulcowych (TEX1028), przez cyfrowe suwmiarki (TEX1031) po zestaw do czyszczenia szpilek (TEX1037) oraz piasty koła (TEX1018). Dostępne są również narzędzia, takie jak tester płynu hamulcowego (TEX1000BFT), szczypce do sprężyn hamulcowych (TEX1022), pompa próżniowa (TEX1005), przyrząd do cofania tłoczków (TEX1006, TEX1008, TEX1009, TEX1010).

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również