Nowa aplikacja TomTom GO Navigation z Apple CarPlay

© TomTom

Udostępnij:

TomTom [TOM2] ogłosił wprowadzenie na rynek TomTom GO Navigation. Ta aplikacja na system iOS oznacza najnowsze innowacje TomTom i najbardziej aktualne mapy, a także kompatybilność z Apple CarPlay, dzięki czemu kierowcy mogą korzystać z aplikacji również na ekranie w desce rozdzielczej. Mają oni dostęp do usług nawigacji online w czasie rzeczywistym bez konieczności usuwania danych, ponieważ mapy są przechowywane w telefonie.

TomTom GO Navigation, oparta na wielokrotnie nagradzanej aplikacji TomTom GO Mobile, posiada wiele innowacyjnych funkcji, które pomagają kierowcy w bezpieczniejszej nawigacji. Prawidłowy zjazd z autostrady lub właściwie pokonanie skrzyżowania jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki dynamicznemu prowadzeniu kierowcy po pasie ruchu.– Bardziej intuicyjna funkcja Moving Lane Guidance, dzięki której unikniemy stresujących zmian pasa ruchu w ostatniej chwili, jest zasilana danymi mapowymi zaprojektowanymi i zarządzanymi przez naszych ekspertów z Łodzi. Te same dane są również używane przez samojeżdżące samochody do półautomatycznych manewrów na skrzyżowaniach – komentuje Kris Kobyliński, Senior Product Manager, TomTom Łódź.

TomTom GO Navigation jest zasilana przez najbardziej aktualne mapy holenderskiej marki, dzięki czemu kierowcy mogą omijać zablokowane drogi. Jest to pierwsza aplikacja z mapami offline, w której co tydzień można aktualizować poszczególne elementy na mapie, takie jak ograniczenia prędkości, kierunki jazdy i zablokowane drogi. Ponadto TomTom oferuje aplikację Mapy, która umożliwia użytkownikom dodawanie i usuwanie regionów map w oparciu o ich osobiste potrzeby w zakresie jazdy. Istnieje możliwość wyboru map krajowych lub regionalnych, co ogranicza ilość używanej pamięci telefonu.

TomTom GO Navigation jest wyposażona w zestaw usług online, w tym TomTom Online Search i Routing ułatwiające wyszukiwanie miejsca, do którego chcemy dotrzeć. Aplikacja posiada również funkcję TomTom Traffic, dokładną i wiarygodną usługę dostarczania informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, a także aplikację TomTom Speed Cameras, pomagając tym samym kierowcy w przestrzeganiu ograniczeń prędkości.

– Firma TomTom zawsze koncentrowała się na tym, aby kierowcy dotarli do celu najefektywniej
i najbezpieczniej, pomagając jednocześnie zmniejszyć zatłoczenie i emisje spalin", skomentował Mike Schoofs, Managing Director, TomTom Consumer. „Wprowadzając na rynek aplikację premium, pokazujemy naszą zdolność do dostarczania innowacji i przekazywania społeczności fachowych wskazówek drogowych oraz usług TomTom Traffic i TomTom Speed Cameras zasilanych przez miliony kierowców – dodał Schoofs.

TomTom GO Navigation oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną w połączeniu z okresową subskrypcją w wysokości 39,99 zł za sześć miesięcy lub 7-dniową bezpłatną wersję próbną w połączeniu z okresową subskrypcją w wysokości 8,99 zł za miesiąc lub 21,99 zł za trzy miesiące. Aplikacja TomTom GO Navigation jest dostępna w App store i powinna być dostępna na Android™ jeszcze w tym roku. Obecni użytkownicy aplikacji TomTom GO Mobile będą mogli dokonać aktualizacji do nowej GO Navigation, gdy tylko będzie ona dla nich dostępna. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/go-navigation.Źródło: TomTom

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również