Nowa montażownica do opon Artiglio Master 28

artiglio master28 montażownica opon © SAMiNWEST

Udostępnij:

We Włoszech miała miejsce premiera montażownicy do opon Artiglio Master 28. W Polsce natomiast urządzenie trafi do sprzedaży od 2020 roku w dwóch wersjach: z pneumatycznym i manualnym uchwytem mocującym.

Najważniejszą cechą sprzętu od producenta Corghi jest możliwość pracy na urządzeniu bez dźwigni. Odpowiedzialna za to technologia bezłyżkowa "SMART Corghi System" pozwala nigdy nie dotykać obręczy podczas którejkolwiek z faz pracy i niweluje naprężenia opony podczas faz demontażu i montażu.Artiglio Master 28 występuje w wersji automatycznej i manualnej. Ta pierwsza z pneumatycznym uchwytem mocującym pozwala na szybszy i uniwersalny system mocowania kół. Posiada ona trzeci pedał, który pozycjonuje i zaciska koła na stole obrotowym, a po zakończeniu pracy zwalnia je. Manualna wersja urządzenia natomiast posiada osiowy talerz obrotowy mocujący, który umożliwia zerwanie stopki po obu stronach opony bez konieczności obracania samego koła.

© SAMiNWEST

Ponadto następca Artiglio Master 26 jest wyposażony w depresor, czyli tzw. "stopę słonia", konsolę sterowniczą z trzema roboczymi obszarami czy dynamiczne zbijaki z kontrolowaną penetracją skoku zbijania. Ponadto w zestawie będą dołączone także odpowiednie akcesoria w zależności od wersji urządzenia.Źródło: SAMiNWEST

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również