Nowa usługa w O.K. Serwisach

© Inter Team

Udostępnij:

Sieć O.K. Serwis wprowadza usługę, polegającą na możliwości sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

Kontrolę będzie można wykonać w wybranych warsztatach O.K. Serwis w całym kraju. Dzięki temu klient planujący zakup samochodu poza miejscem zamieszkania, będzie mógł w łatwy sposób wyszukać warsztat godny zaufania i z wyprzedzeniem umówić wizytę. Uniknie w ten sposób dodatkowego stresu związanego z poszukiwaniem mechanika w nieznanym mieście.W każdym miejscu w Polsce usługa jest świadczona według tego samego standardu i ceny
z możliwością indywidualnego rozbudowania zakresu kontroli w zależności od wyposażenia danego warsztatu. Koszt wykonania kontroli w warsztacie O.K. Serwis w wersji standard to 200 zł brutto. Klient z wyprzedzeniem zna cenę oraz wie, jakie podzespoły samochodu zostaną poddane weryfikacji. Podczas kontaktu z serwisem może ustalić zakres i koszt sprawdzenia dodatkowych elementów. Nie musi się więc martwić nieprzewidywalnymi kosztami i „na chłodno” może podjąć decyzję o zakupie pojazdu.

Po wykonaniu kontroli pojazdu mechanik przekazuje klientowi wyniki w postaci ujednoliconej listy kontrolnej, szczegółowo i obiektywnie omawia stan samochodu oraz wycenia koszt naprawy wykrytych usterek. W ten sposób klient otrzymuje kompleksową informację, może szybko oszacować opłacalność transakcji kupna oraz wykorzystać tę wiedzę w negocjacjach ze sprzedającym.

Więcej na temat nowej usługi na stronie: https://www.okserwis.pl/strefa-warsztatowa/z-zycia-sieci/1084.Źródło: Informacja prasowa Inter-Team Sp. z o.o.

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również