Nowa wiertarka pneumatyczna firmy Huzair

wiertarka pneumatyczna Huzair WP-12P © Huzair

Udostępnij:

Firma Huzair wprowadza do swojej oferty nowy model wiertarki pneumatycznej dwukierunkowej WP-12P o regulacji obrotów prawe – lewe. Maszyna wyposażona jest w profesjonalny uchwyt szybkomocujący Jacobs o rozmiarze 13 mm (3/8”), który umożliwia bardzo szeroki zakres prac.

Rękojeść nowej wiertarki wykonano z wysokiej jakości kompozytu, obudowa przekładni planetarnej jest zaś metalowa, co zapewnia wysoki komfort pracy, ergonomię przy optymalnej wytrzymałości obudowy.Wiertarka dysponuje mocą 370 W, prędkość obrotowa wynosi 800 obr/min, waga zaledwie 1,3 kg, do tego niskie jest zużycie powietrza (113 l/min).

Nowa wiertarka polecana jest dla wszelkiego typu warsztatów samochodowych, gdzie występują aplikacje otworowania, rozwiercania, pogłębiania otworów, czyszczenia, szlifowania powierzchni itp.

Szczególnie polecana jest do warsztatów o łatwym dostępie do sprężonego powietrza. W odniesieniu np. do wiertarek elektrycznych, pneumatyczne są zdecydowanie mniejsze, lżejsze, ale przede wszystkim bezpieczniejsze dla użytkownika, nie istnieje w żadnym stopniu ryzyko iskrzenia czy porażenia prądem wskutek uszkodzenia przewodu zasilającego.Źródło: Huzair

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również