Nowe referencje haków holowniczych Steinhof

Hak holowniczy Steinhof © Steinhof

Udostępnij:

Steinhof nieustannie modyfikuje i rozszerza asortyment. Polski producent wprowadził w 2018 blisko 120 nowych referencji haków holowniczych do samochodów takich jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq czy Land Rover Discovery Sport. Odświeżono także ofertę akcesoriów.

– Staramy się przewidywać oczekiwania rynku oraz reagujemy na jego bieżące potrzeby. W 2018 roku asortyment haków holowniczych rozszerzył się o kolejne 120 pozycji. Ważną częścią strategii wprowadzania nowych referencji jest informacja zwrotna od naszych klientów. Słuchamy ich opinii i wprowadzamy produkty, co do których istnieje największe zapotrzebowanie – mówi Monika Majchrowicz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof.

Nowe referencje haków holowniczych obejmują samochody takie, jak: Alfa Romeo Stelvio, Skoda Karoq, Jeep Compass, Land Rover Discovery Sport czy Ssangyong Rexton. W ofercie znajdują się zarówno haki z kulą odkręcaną, jak też wypinane automatycznie.– W 2018 roku zainwestowaliśmy m.in. w unowocześnienie linii produkcyjnej, zmieniliśmy także siedzibę. Zwiększyliśmy wydajność, przy zachowaniu najwyższej jakości produktów, z jakiej znany jest Steinhof. W tej chwili nasza oferta haków holowniczych obejmuje ponad 1400 referencji, co zapewnia pokrycie niemal całego parku samochodowego w Polsce – podsumowuje Monika Majchrowicz.Źródło: Informacja prasowa Steinhof

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również