Nowe zestawy naprawcze zacisków hamulcowych Brembo

brembo zestawy naprawcze zacisków hamulcowych © brembo

Udostępnij:

W celu zagwarantowania profesjonalnej standardowej konserwacji swoich produktów firma Brembo uzupełniła ofertę na rynku Aftermarket o 300 nowych zestawów naprawczych zacisków hamulcowych.

Ten ważny element układu hamulcowego składa się z kilku komponentów, które z czasem mogą ulec zużyciu. Jest to spowodowane normalnym tarciem ślizgowym, ponieważ warunki atmosferyczne oraz obecność soli i środków chemicznych na drogach może prowadzić do korozji gumowych i metalowych części zacisków.Teraz elementy te można wymienić na nowe, wysokiej jakości komponenty firmy Brembo, aby zapewnić dalszą bezpieczną pracę zacisków hamulcowych i utrzymać maksymalną skuteczność układu hamulcowego.

Mechanicy mogą wybrać z pięciu różnych rodzajów zestawów Brembo składających się z elementów zacisków najbardziej narażonych na zużycie i pogorszenie jakości. Wśród nich są m.in. sworznie prowadzące zacisku pływającego, osłony przeciwpyłowe, uszczelki tłoczka i same tłoczki.


TOP w kategorii
Kompletne zestawy nowych komponentów do szybkiej, bezpiecznej i profesjonalnej naprawy będą dostępne w sprzedaży od listopada.

Źródło: Brembo

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również