Nowoczesne technologie ZF zaskoczą odwiedzających ProfiAuto Show 2019

© ZF Aftermarket

Udostępnij:

Już od 16 lat targi ProfiAuto Show przyciągają najważniejsze światowe marki z branży automotive, które pragną zaprezentować szerokiej publiczności swoje najnowocześniejsze rozwiązania i osiągnięcia. Wśród nich znajdzie się również marka ZF Aftermarket, która po raz kolejny przygotowała coś wyjątkowego.ProfiAuto Show 2019

ProfiAuto Show to bez wątpienia jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. W dniach 8–9 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się już 16. edycja tego wydarzenia i po raz kolejny na stoisku ZF Aftermarket odwiedzający będą mogli zobaczyć zaawansowane rozwiązania z dziedziny motoryzacji, nowoczesnych technologii oraz systemów autonomicznej jazdy, które znaleźć można w najnowszych modelach samochodów. Na stoisku obecni będą pracownicy Centrum Inżynieryjnego Elektroniki koncernu ZF z Łodzi, którzy na co dzień pracują nad rozwojem tych technologii.Nowoczesne technologie ZF „Next Generation Mobility”

Na stoisku ZF Aftermarket zostaną zaprezentowane liczne podzespoły oraz nowoczesne rozwiązania, które są już w ofercie lub niedługo ją wzbogacą. Jednak oferta koncernu ZF to nie tylko dobrze znane podzespoły marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW. To również nowoczesne technologie i rozwój pojazdów autonomicznych. Nad technologią autonomicznej jazdy pracownicy ZF pracują już od wielu lat, także w Polsce.

Pod koniec 2017 roku koncern ZF otworzył swoje Centrum Inżynieryjne Elektroniki w Łodzi, które realizuje projekty w obszarze tzw. aktywnych systemów bezpieczeństwa, wspierających kierowcę podczas jazdy z wykorzystaniem kontroli radarowo-wizyjnych. Zastosowanie tych układów zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji lub wypadku drogowego i jest chętnie wykorzystywane przez czołowych światowych producentów samochodów.

© ZF Aftermarket

Technologia jazdy autonomicznej tworzona m.in. w Polsce

Na stoisku marki ZF podczas ProfiAuto Show zostaną także poruszone bardzo istotne zagadnienia z dziedziny motoryzacji następnej generacji oraz celów i wyzwań, jakie przed nią stoją. Sprawdzimy, czy w ciągu jednej nocy możliwe jest przetestowanie aktywnych systemów bezpieczeństwa na dystansie 10 000 kilometrów, jaki wpływ na zautomatyzowaną jazdę mają systemy w samochodzie oraz jakie możliwości dają nowoczesne kamery i radary ZF.

Te wszystkie technologie, tworzone są między innymi przez wspomniane Centrum Inżynieryjne Elektroniki koncernu ZF w Łodzi. To z pewnością spore zaskoczenie dla wielu zainteresowanych nowoczesną technologią motoryzacyjną w Polsce. Specjaliści z frmy ZF Aftermarket postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości i rzucić nowe światło na tę gałąź motoryzacji.

Na stanowiskach ZF Aftermarket będą również dostępni eksperci firmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z produktami marek koncernu ZF: LEMFÖRDER, SACHS, TRW oraz ZF. Rozwieją oni również wszelkie wątpliwości związane z prawidłową eksploatacją podzespołów oraz udzielą cennych wskazówek, które przydadzą się podczas serwisowania aut.

Źródło: ZF Aftermarket

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również