Nowość w ofercie Auto Partner – radia CB marki President

President, CB radio © Auto Partner

Udostępnij:

Końcem października 2018 roku do sprzedaży Auto Partner wprowadzone zostały radia CB francuskiego producenta – firmy President.

Urządzenia firmy President od niemal 30 lat pracują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna łączność radiowa – w biznesie, usługach i przy ratowaniu życia. Radiotelefony President dostarczane są dla wielu instytucji takich, jak policja, wojsko, służba graniczna, straż pożarna, służby ratownictwa medycznego i górniczego, a także dla szerokiej gamy przedsiębiorstw transportowych, taksówkowych, budowlanych i kurierskich.President Electronics Poland jest firmą obecną na rynku telekomunikacyjnym od 1990 r. Jest wyłącznym dystrybutorem radiotelefonów, anten i akcesoriów firmy President, mającej swoją siedzibę we Francji. Oferowane urządzenia to niezawodne przewoźne i bazowe radiotelefony, umożliwiające bezprzewodową łączność między użytkownikami.

W ofercie Auto Partner na zamówienie dostępne są wszystkie rodzaje urządzeń i anten dostawcy.

Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również