Nowość w programie szkoleniowym TEXA EDU

© TEXA

Udostępnij:

TEXA informuje o wprowadzeniu nowego modułu szkoleniowego PASS THRU – Procedury diagnostyki Pass Thru, które w najbliższym cyklu zadebiutuje w programie, wzbogacając dotychczasową ofertę TEXA EDU.

To absolutna nowość w ofercie, która swoim zakresem powinna zainteresować szeroką grupę odbiorców.Nawet najlepsze urządzenia diagnostyczne są wykorzystywane w takim stopniu, na jaki pozwala wiedza i doświadczenie mechanika diagnosty. Ich wydajność można podnieść poprzez udział w profesjonalnych programach szkolących i doszkalających specjalistów diagnostów.

Program szkolenia PASS THRU:

  1. Wprowadzenie do diagnostyki PassThru
  2. Możliwości, ograniczenia PassThru
  3. Przygotowanie narzędzi softwarowych do diagnostyki PassThru
  4. Przygotowanie i konfiguracja niezbędnego hardware do diagnostyki PassThru
  5. Praktyczne wykorzystanie procedur/danych dostępnych dzięki PassThru na przykładzie producentów Ford, Grupa PSA, grupa VW, Toyota

Cel szkolenia:

Zapoznanie się z procedurami dostępu do stron WEB, w których producenci pojazdów udostępniają wszelkie informacje niezbędne do wykonania konfiguracji systemów, napraw i przeglądy swoich pojazdów:  formularze przeglądów, schematy elektryczne, opisy  kodów usterek, instrukcje napraw itp.

Podczas testów praktycznych dostępnych pojazdów uczestnik dowiaduje się, jak korzystać z oprogramowania pass-thru udostępnionego przez producentów w celu odczytu parametrów, błędów, przeprogramowania, kodowania jednostek sterujących, zgodnie z instrukcjami producenta.Źródło: TEXA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również