Nowości Nissens – zbiorniki wyrównawcze do samochodów ciężarowych

© Nissens

Udostępnij:

Nissens, specjalista w chłodzeniu silnika i klimatyzacji samochodowej, wraz z nowym rokiem wprowadził do oferty zbiorniki wyrównawcze układów chłodzenia silnika, przeznaczone do pojazdów ciężarowych. Nowa linia produktowa obejmuje 24 referencje, a 12 kolejnych referencji jest w opracowaniu.

Oferta zawiera zbiorniki do popularnych pojazdów ciężarowych tj. MAN, SCANIA, RENAULT, VOLVO, DAF, IVECO, MERCEDES. Aktualna oferta pokrywa aplikacje do ponad 360 modeli ciężarówek.Wszystkie zbiorniki zostały zaprojektowane, wykonane i przetestowane w celu uzyskania najwyższej jakości i trwałości produktu. W procesie przygotowania produktu zbiorniki zostały poddane m.in. testom odporności na wibracje, impulsy ciśnienia, cykle rozszerzalności cieplnej oraz testom na rozerwanie nadciśnieniem.

Większość oferty zawiera w komplecie (w cenie produktu) wysokiej jakości korki oraz czujniki (adekwatnie do kompletacji produktów OE), przez co zbiorniki są gotowe do szybkiego montażu przez mechaników. Zbiorniki dostarczane w komplecie z dodatkowymi elementami (tj. korki i/lub czujniki) oznaczone są w katalogu Nissens ikoną – logo First Fit. Doboru zbiorników wyrównawczych Nissens można dokonać np. z poziomu katalogu online Nissens, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania, pod adresem www.nissens.com.pl/katalog. Oferta jest ujęta także w katalogu TecDoc.

© Nissens

Główne cechy zbiorników Nissens:

  • wysokiej jakości produkt, zaprojektowany i wszechstronnie przetestowany,
  • wzmocnione króćce przyłączeniowe (wybrane referencje),
  • każdy produkt testowany na szczelność,
  • wysokiej jakości korki i czujniki, w komplecie z produktem (wybrane referencje),
  • łatwy dobór produktów poprzez precyzyjny i czytelny katalog Nissens,
  • 2 lata gwarancji.

 Zbiornik wyrównawczy Nissens wystartował z powodzeniem w motorsporcie, gdzie liczy się wysoka wytrzymałość i trwałość części zamiennych – korzysta z niego 4-krotny champion FIA TRUCK RACE, Jochen Hahn. Zbiorniki Nissens są dostępne w Polsce poprzez sieć największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów ciężarowych.

Źródło: Nissens

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również