Nowy Dyrektor Zarządzający AS 24 Polska

Cyril de Kergommeaux, dyrektor zarządzający w polskim oddziale AS 24 © AS 24 by Total

Udostępnij:

Z początkiem września Cyril de Kergommeaux objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale AS 24. Zastąpił na nim Cedrica Vigneau, który po czterech latach pobytu w naszym kraju otrzymał nowe zadania w strukturze koncernu TOTAL.

Cyril de Kergommeaux pracę zawodową rozpoczął w paryskim biurze TOTAL. Od początku związany był z działem IT, w którym przeszedł kolejne szczeble kariery. Odpowiadał między innymi za wdrożenie systemu SAP w oddziałach koncernu na całym świecie. Następnie został szefem IT w TOTAL Deutschland.W kolejnych latach podjął się nowych wyzwań, zamieniając informatykę na marketing. Pozostając w strukturze TOTAL przeniósł się do oddziału AS 24 w Nantes. Zajął się w nim opłatami drogowymi w Europie, w szczególności rozwojem oferty urządzenia pokładowego PASSango. Priorytetem stało się rozszerzenie zasięgu o sieć dróg w Niemczech. Niezwykle przydatne w tym projekcie było doświadczenie i kontakty zdobyte na poprzednim stanowisku. Prace zostały sfinalizowane latem tego roku.– Objęcie stanowiska Dyrektora Zarządzającego AS 24 w Polsce wiąże się z rotacyjnym systemem rozwoju zawodowego w koncernie TOTAL. Cieszę się, że trafiam do Waszego kraju właśnie w momencie rozszerzenia zasięgu PASSango o Niemcy. To bardzo ważny obszar w działalności wielu polskich firm transportowych – mówi Cyril de Kergommeaux.

– Teraz czas na nowe wyzwania. Cedric Vigneau wraz z zespołem włożył wiele pracy w rozwój AS 24 w Polsce. Będę kontynuował powiększanie sieci stacji paliw, jak i towarzyszących rozwiązań dla branży TSL. I tak jak mój poprzednik jestem otwarty na bezpośrednie spotkania z polskimi kierowcami i przedsiębiorcami.

W ramach swoich obowiązków Cyril de Kergommeaux odpowiadać będzie także za Ukrainę.Źródło: AS 24 by Total

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również