Nowy katalog MEWA z markowymi produktami

© MEWA

Udostępnij:

Nowe wydanie katalogu MEWA z markowymi produktami na około 300 stronach zawiera prezentację ponad 10 000 artykułów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wybrane renomowane marki i nowości produktowe gwarantują jakość i funkcjonalność dla najlepszej ochrony.Pomoc w wyszukaniu perfekcyjnego obuwia

Nowe produkty w zakresie odzieży, butów i rękawic oferowane są pod własną marką KORSAR. Również producent markowych wyrobów Elten rozszerzył swój asortyment, oferując wysokiej jakości obuwie ochronne optymalnie chroniące stopę i przystosowane do wykorzystania do prac prowadzonych w rożnych obszarach.

MEWA wspiera klienta w indywidualnym doborze obuwia w trzech etapach: analiza zapotrzebowania, wybór obuwia i przymierzanie obuwia przez pracownika na miejscu. W ten sposób dobrać można perfekcyjne buty.

MEWA oferuje również wsparcie przy personalizacji odzieży roboczej. Istnieje wiele różnych metod i materiałów, by umieścić na ubraniu firmowe logo lub nazwisko pracownika. Dział firmy MEWA oferujący naszywanie logo i wyszywanie napisów na odzieży zna się na rzeczy i chętnie doradzi klientowi w doborze odzieży roboczej, zapewniającej jednolity wygląd pracowników danej firmy.

Wszystkie produktu i ofertę usług znaleźć można w nowym sklepie internetowym pod adresem: https://buy4work.mewa.shop/pl/pl/. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by wyszukać i zamówić produkty renomowanych marek.

Źródło: Informacja prasowa MEWA Textil-Management

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również