Nowy podnośnik elektrohydrauliczny Magnat 55

autopstenhoj podnośnik © AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

AUTOPSTENHOJ dodało do swojego portfolio nowy podnośnik elektrohydrauliczny Magnat 55 z dwoma słupkami, zamykając tym samym lukę na polu podnośników hydraulicznych o ładowności 5.5 tony.

Podnośnik charakteryzuje się optymalnym dostępem dla wielu typów samochodów – niezależnie od tego czy jest to mały samochód pasażerski, czy duży dostawczak. Dodatkowo nisko ustawiony przejazd na poziomie 2,900mm umożliwia natychmiastowe podniesienie praktycznie każdego samochodu bez dodatkowych komplikacji.Podnośnik jest wyposażony w wysokiej jakości pompę, która zapewnia płynne i ciche działanie silnika. Urządzenie do mechanicznej synchronizacji zapewnia natomiast bezpieczne podnoszenie pojazdów, a elektronicznie sterowany system zapadek zastępuje kosztowne skompresowane powietrze.

© AUTOPSTENHOJ

Pasek kontaktowy zamontowany na górnej poprzeczce zapewnia bezpieczeństwo podczas podnoszenia wysokich pojazdów. Jeśli nastąpi z nim kontakt, to urządzenie zatrzyma podnoszenie i samochód nie zostanie w jakimkolwiek stopniu uszkodzony.Magnat 55 będzie dostępny w sprzedaży od lutego 2020 roku.

Źródło: AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również