Nowy podnośnik elektrohydrauliczny Magnat 55

autopstenhoj podnośnik © AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

AUTOPSTENHOJ dodało do swojego portfolio nowy podnośnik elektrohydrauliczny Magnat 55 z dwoma słupkami, zamykając tym samym lukę na polu podnośników hydraulicznych o ładowności 5.5 tony.

Podnośnik charakteryzuje się optymalnym dostępem dla wielu typów samochodów – niezależnie od tego czy jest to mały samochód pasażerski, czy duży dostawczak. Dodatkowo nisko ustawiony przejazd na poziomie 2,900mm umożliwia natychmiastowe podniesienie praktycznie każdego samochodu bez dodatkowych komplikacji.


Podnośnik jest wyposażony w wysokiej jakości pompę, która zapewnia płynne i ciche działanie silnika. Urządzenie do mechanicznej synchronizacji zapewnia natomiast bezpieczne podnoszenie pojazdów, a elektronicznie sterowany system zapadek zastępuje kosztowne skompresowane powietrze.

© AUTOPSTENHOJ


TOP w kategorii
Pasek kontaktowy zamontowany na górnej poprzeczce zapewnia bezpieczeństwo podczas podnoszenia wysokich pojazdów. Jeśli nastąpi z nim kontakt, to urządzenie zatrzyma podnoszenie i samochód nie zostanie w jakimkolwiek stopniu uszkodzony.

Magnat 55 będzie dostępny w sprzedaży od lutego 2020 roku.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również