Nowy w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo Specialist Club

© Valeo

Udostępnij:

Specialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty, skanując je za pomocą smartfona.Szybko i łatwo

Od teraz mechanicy, którzy kupują i montują części Valeo mogą skorzystać dwukrotnie: oprócz zadowolenia swoich klientów, otrzymają także nagrody w nowym programie lojalnościowym Valeo Specialist Club.

Valeo Specialist Club to w 100% cyfrowy program, który nie wymaga czasochłonnych i problematycznych czynności, takich jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań.

Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy proste kroki:1 krok: kod produktu zeskanować smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta),
2 krok: na bieżąco sprawdzać liczbę punktów,
3 krok: wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie, które zostaną wysłane bezpośrednio do warsztatu.

Nagradzane są zarówno zakupy części z sektora pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Ponadto dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są dedykowane promocje, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród.

Gdzie szukać aplikacji Specialist Club?

Jest ona dostępna w sklepach App Store® i Google Play™. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „Specialist Club”. Jej pobranie jest bezpłatne.

Źródło: Valeo

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również