Nowa obręcz RONAL R65 – nie wymaga osobnej homologacji i posiada świadectwo ECE

obręcze Ronal © RONAL GROUP

Udostępnij:

Elegancja zimą – tak brzmi motto obręczy RONAL 65 o podwójnych ramionach. Teraz jest ona dostępna dla wybranych modeli także z homologacją ECE we wszystkich trzech wersjach powierzchni.

Elegancka, a jednocześnie wytrzymała obręcz RONAL R65 jest od teraz dostępna także w wariancie plug-and-drive w niewymagających osobnej homologacji standardowych wymiarach dla modeli VW Golf VIII, Seat Leon (KL) oraz Skoda Octavia (NX).Za sprawą świadectwa homologacji ECE obręcz ta idealnie odpowiada obręczy OE i może zostać szybko i bezproblemowo zamontowana z dopuszczonymi oponami. Co oznacza to dla kierowcy? Część nie musi być poddana dodatkowym testom czy procedurom administracyjnym.

Ta klasyczna obręcz o podwójnych ramionach jest dostępna także w rozmiarach od 16 do 18 cali z wybranymi rozstawami otworów mocujących w wersjach kolorystycznych: srebrnej, Jetblack-mat oraz Cerium Grey.

Wszystkie obręcze RONAL są wytwarzane w Europie przy zachowaniu rygorystycznych standardów kontrolnych i odpowiadają jakości wyposażenia oryginalnego.Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ronal-wheels.com.

Źródło: RONAL GROUP

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również