Ocieplane rękawice w specjalnej ofercie Würth Polska

© Würth Polska

Udostępnij:

Würth Polska prezentuje ocieplane rękawice ochronne w specjalnej ofercie przygotowanej na sezon jesień/zima 2018.

W skład oferty wchodzi 8 rodzajów rękawic ochronnych, w tym trzy produkty z flagowej linii Tiger Flex, stworzonej do pracy w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania i z użyciem najbardziej wytrzymałych materiałów. Rękawice są wyjątkowo trwałe na uszkodzenia mechaniczne i chronią dłoń przed możliwymi urazami. Nie ograniczają czucia ani ruchów, dzięki czemu zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Dzięki zróżnicowanej ofercie i szerokiej gamie rozmiarów, każdy fachowiec znajdzie tu coś dla siebie.

Rękawice ocieplane Tiger Flex COOL
Tiger Flex COOL to model rękawic bezszwowych Würth Polska przeznaczony do pracy w okresie jesienno-zimowym. Dzięki warstwie akrylowo-poliestrowej umożliwiają pracę w niskich temperaturach. Bezszwowa nylonowa tkanina na bazie materiału Lycra® jest przyjazna dla skóry i umożliwia jej oddychanie. Dobrze dopasowują się do kształtu dłoni, dzięki czemu zapewniają dobre czucie oraz zachowanie zręczności ruchów. Pianka nitrylowa wzmacnia wewnętrzną stronę rękawic i zabezpiecza przed urazami mechanicznymi. Mankiety wyposażone są w ściągacze.
Art. nr 0899 401 047–051 rozmiar 7-11

Rękawice ocieplane Tiger Flex HI LITE COOL
Tiger Flex HI LITE COOL to kolejny model rękawic przeznaczonych do pracy w okresie jesienno-zimowym. Wyścielone dodatkową warstwą akrylowo-poliestrową umożliwiają pracę w niskich temperaturach. Elastyczny mankiet chroni nadgarstek przed wodą i zimnem, a także ułatwia dopasowanie się produktu do dłoni. Pianka nitrylowa z dodatkowym wzmocnieniem zapobiega urazom mechanicznym oraz zwiększa czucie i kontrolę ruchów. Oddychający grzbiet rękawicy zapewnia wygodę pracy i dobrą termoregulację.
Art. nr 0899 403 077-081 – rozmiar 7-11Rękawice ocieplane Tiger Flex THERMO
Rękawice Tiger Flex THERMO to model przeznaczony do pracy w warunkach zimowych. Dzięki podwójnej warstwie tkaniny akrylowo–poliestrowej znakomicie chronią przed zimnem i wilgocią. W pełni chronią palce przed przemakaniem. Lateksowe wzmocnienia po wewnętrznej stronie chronią przed urazami mechanicznymi i zapewniają pewny chwyt. Dzięki oddychającej części grzbietowej rękawica zapewnia termoregulację i bardzo dobry komfort pracy.
Art. nr 0899 404 028-031 – rozmiar 8-11

Rękawice zimowe Flex COMFORT THERMO
Rękawice Flex COMFORT THERMO to model przeznaczony do pracy w warunkach zimowych. Jest to specjalna wersja przeznaczona do najniższych temperatur. Rękawice są wykonane z bezszwowej dzianiny nośnej  ze szczotkowanego akrylu (splot 10 Gauge). Dłoń rękawicy pokryta jest drobnoziarnistą pianką lateksową, zapewniającą znakomite dopasowanie oraz pewny chwyt nie ograniczając przy tym ruchów. Nie zawierają sylikonu. Dostępne są w żółtym kolorze fluorescencyjnym, doskonale widocznym w słabych warunkach oświetleniowych.
Art. nr 0899 401 409-411 – rozmiar 9-11

Rękawice zimowe COMFORT
Model rękawic Würth Polska przeznaczony do pracy w okresie zimowym. Podwójnie tkane zapewniają znakomitą ochronę dłoni podczas pracy. Włókna akrylowe zapewniają komfort użytkowania w warunkach wilgotnych i zimnych. Dzięki drobnej teksturze powierzchni wykonanej z lateksu umożliwiają doskonały chwyt w warunkach suchych i mokrych. Oddychający grzbiet rękawicy zapewnia wygodę pracy i dobrą termoregulację.
Art. nr 0899 450 108-110 – rozmiar 8-10

Rękawice PROTECT WINTER
Model rękawic PROTECT WINTER od Würth Polska to kolejna propozycja na zimę. Specjalne, ocieplane rękawice zimowe z wyściółką wykonane są z miękkiej i elastycznej świńskiej skóry licowej. Zapewniają ochronę podczas wykonywania ogólnych zadań o niewielkim poziomie ryzyka. Oddychający grzbiet zapewnia komfort pracy dzięki termoregulacji. Elastyczny mankiet wyposażony w rzep zabezpiecza przed przypadkowym zsunięciem się rękawic.
Art. nr 0899 400 232-234 – rozmiar 8-10

Rękawice WINTER BASE
Model WINTER BASE to ocieplane rękawice przeznaczone do pracy w niskich temperaturach. Wykonane są z delikatnej skóry koźlej, dzięki czemu są miękkie i elastyczne. Chwytna część rękawic wykonana z miękkiej skóry zapewnia dobrą przyczepność trzymanego przedmiotu i czucie w palcach. Grzbietowa część wykonana jest z oddychającej, elastycznej tkaniny nylonowej. Rękawice typu „driver” doskonale nadają się do prac instalacyjnych i montażowych. Przykładowe zastosowania to: lekkie prace montażowe, sortowanie i przepakowywanie.
Art. nr 5350 200 008-011 rozmiar 8-11

Rękawica ZIMOWA DLA MECHANIKÓW
Rękawica zimowa dla mechaników wykonana jest z bezszwowej dzianiny poliestrowo-bawełnianej, wzbogaconej wysokojakościową powłoką z kauczuku naturalnego. Dzięki profilowanej powierzchni zapewnia doskonałą chwytność na sucho, jak i mokro. Otwarty grzbiet dba o termoregulację i komfort użytkowania. Rękawice są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie zawierają sylikonów.
Art. nr 0899 400 520-522 rozmiar 9-11

Więcej informacji o produktach można uzyskać od przedstawicieli handlowych Würth Polska, w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Źródło: Würth Polska

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również