Oficjalne otwarcie Akademii AUTOPSTENHOJ

© AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

W czwartek 28 marca 2019 r. została oficjalnie otwarta nowa Akademia AUTOPSTENHOJ w Rheine. W gronie około 170 gości znaleźli się międzynarodowi partnerzy biznesowi z ponad 20 krajów, przedstawiciele producentów samochodów, pracownicy spółek siostrzanych AUTOPSTENHOJ, przedstawiciele firm, lokalni politycy, przedstawiciele niemieckiej prasy branżowej i zarządu holdingu STENHØJ.

Søren Madsen i Johannes Kjellgren uroczyście otworzyli AUTOPSTENHOJ Academy w Rheine. Niebawem rozpoczną się sesje szkoleniowe. Akademia AUTOPSTENHOJ oferuje doskonałe środowisko treningowe, które wyznacza nowe akcenty zarówno funkcjonalne, jak i wizualne w strefie przemysłowej Rheine-North. Liczni goście mogli się o tym przekonać w dniu otwarcia.Po oficjalnym otwarciu Akademii przez Sørena Madsena, dyrektora generalnego STENHØJ Group, wraz z Johannesem Kjellgrenem, dyrektorem generalnym autop Maschinenbau GmbH, zaproszeni goście świętowali tę wyjątkową okazję. Wspólne zainteresowanie wyposażeniem warsztatów samochodowych premium sprawiło, że dla wszystkich uczestników tego wieczoru było to wielkie święto – dobra atmosfera, ekskluzywna kolacja, stylowy bar i muzyka na żywo. Nadzwyczajnym elementem był umieszczony na scenie kabriolet Cadillac. Wieczór zakończyły imponujące fajerwerki.

Równolegle do otwarcia akademii AUTOPSTENHOJ wdrożył narzędzie internetowe na stronie internetowej, w którym można przeglądać treści szkoleniowe i rezerwować terminy. 

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem [email zakodowany].

Nowa dwupiętrowa Akademia AUTOPSTENHOJ zajmuje powierzchnię 440 m². W dwóch przestronnych salach treningowych i salonie uczestnicy są szkoleni bezpośrednio na produktach AUTOPSTENHOJ.

© AUTOPSTENHOJwww.autopstenhoj.com

Źródło: AUTOPSTENHOJ

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również