Yanosik doprowadzi do warsztatów O.K. Serwis

©

Udostępnij:

Sieć warsztatów O.K. Serwis wraz z aplikacją Yanosik.pl po raz kolejny wystartowały ze wspólną akcją promocyjną. Tym razem Yanosik.pl pomoże kierowcom trafić do najbliższego warsztatu O.K. Serwis. 

Coraz więcej osób planuje urlop w Polsce i zamierza przemieszczać się własnym samochodem, bo to w tej chwili najbezpieczniejszy środek transportu. Ważne, by auto, którym podróżujemy, było w pełni sprawne – mówi Marlena Momot, Junior Brand Manager marki O.K. Serwis. Gdyby jednak przydarzyła się jakaś awaria w trasie, kierowcy mogą bez obaw przyjechać do każdego dostępnego w okolicy O.K. Serwisu i skorzystać z profesjonalnej naprawy w przystępnej cenie. 

Aplikacja Yanosik.pl pomoże kierowcom trafić do najbliższego warsztatu O.K. Serwis, a jest ich już ponad 200 w całej Polsce.

Kampania oparta jest na punktach POI i potrwa miesiąc. Przez cały czerwiec w aplikacji Yanosik.pl wyświetlane będzie logo O.K. Serwis wraz z odległością do serwisu. Na nawigacji pojawią się także odpowiednie powiadomienia.

We wszystkich warsztatach O.K. Serwis przestrzegane są najwyższe normy bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie klientów i pracowników – O.K. Serwis stosuje się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Źródło: Inter-TeamUdostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również