Oleje i smary Castrol Classic w ofercie Auto Partner

castrol classic w auto partner © Auto Partner

Udostępnij:

Auto Partner poszerzył swoją ofertę o oleje do pojazdów zabytkowych - Castrol Classic. Aktualnie Auto Partner jest jedynym dystrybutorem sieciowym w Polsce, posiadającym w swojej ofercie ową markę produktów premium dedykowaną do samochodów zabytkowych i klasycznych. 

W ofercie Castrol Classic znajduje się szereg olei silnikowych, przekładniowych, smarów technicznych oraz dodatków do paliw, dedykowanych do pojazdów zabytkowych
i klasycznych.Historia produktów Castrol Classic sięga przełomu XIX i XX wieku, kiedy to Charles Wakefield wyprodukował w swojej fabryce nowy środek smarny, który jak się później okazało, zrewolucjonizował całą gałąź motoryzacji, stając się synonimem rekordów prędkości i wytrzymałości.

Produkty Castrol Classic produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, przy zachowaniu odpowiednich receptur oraz rygorystycznych wymagań producentów pojazdów samochodowych.
Castrol Classic jest właściwym wyborem dla fanów i kolekcjonerów pojazdów zabytkowych. Zapewnia optymalne warunki pracy silnika przy zachowaniu jego odpowiedniej ochrony.

Źródło: Auto Partner

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również