Opona Goodyear Eagle F1 SuperSport wygrywa w teście serwisu Tyre Reviews

goodyear tyre review © Goodyear

Udostępnij:

Nowa opona Goodyear Eagle F1 SuperSport znalazła się w czołówce pierwszego w historii testu ogumienia Ultra Ultra High Performance (UUHP), przeprowadzonego przez Tyre Reviews, najpopularniejszą stronę internetową poświęconą recenzjom opon. Produkt, który czerpie z doświadczeń Goodyeara w wyścigach, aby zapewnić przyczepność i sterowność, uzyskał fantastyczne wyniki.

Badanie z udziałem opon ośmiu różnych marek, w tym Continental (SportContact 6) i Michelin (Pilot Sport 4 S), zostało przeprowadzone w ośrodku testowym Continental w Uvalde Texas, przy użyciu BMW M2 wyposażonego w ogumienie w rozmiarze 245/35 R19 na przedniej osi i 265/35 R19 na tylnej. Szeroki test obejmował wszystkie główne dyscypliny kontroli opon, w tym prowadzenie i hamowanie na suchej i mokrej nawierzchni, odporność na aquaplaning, opory toczenia, hałas i komfort, ze szczególnym uwzględnieniem subiektywnych aspektów tych testów.Jonathan Benson, właściciel Tyre Reviews, przyznał najwyższe noty Goodyear Eagle F1 SuperSport, wskazując, że – Opona uzyskała doskonałe wyniki w kluczowych testach prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, z doskonałym wyczuciem kierowania i równowagą w każdych warunkach. Nowa opona Goodyear z powodzeniem konkuruje z rywalami, plasując się blisko we wszystkich kluczowych obszarach i doskonale radząc sobie na mokrej nawierzchni.

Prowadzenie na mokrej nawierzchni to obszar, w którym Eagle F1 SuperSport zrobiła największe wrażenie. – W tym aspekcie nowy Goodyear osiągnął doskonałe wyniki, oferując optymalną równowagę pomiędzy przodem i tyłem samochodu, zapewniając jednocześnie doskonałą przyczepność na całym okrążeniu – stwierdził Benson.

Jesteśmy podekscytowani wynikami testu. Wiedzieliśmy, że mamy doskonałą oponę, gdy wprowadzaliśmy ją na rynek na początku roku, ale potwierdzenie jej jakości przez tak wpływowego i dobrze poinformowanego recenzenta jakim jest Tyre Reviews, naprawdę dowodzi osiągów nowej gamy – powiedział Mike Rytokoski, dyrektor ds. marketingu opon osobowych Goodyear w Europie.Źródło: Goodyear

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również