Osram na Balkan Offroad Rally 2019

osram balkan offroad rally 2019 © Osram

Udostępnij:

Osram, czołowa firma w branży nowoczesnego oświetlenia i zaawansowanych technologii, była sponsorem Balkan Offroad Rally 2019 – rajdu terenowego, który odbył się w Bułgarii w dniach 14-20 września 2019 r.

Balkan Offroad Rally jest jednym z największych rajdów terenowych w Europie. W tym roku liczba uczestniczących załóg, które przyjechały z ponad 20 krajów, przekroczyła 100. Firma Osram wspierała tegoroczny rajd jako sponsor imprezy. Zawodnicy biorący w nim udział mieli do wyboru trzy różne kategorie, w których mogli rywalizować, a przy okazji dobrze się bawić. Konkurencje: „Cross Country”, „Extreme” i „Discovery” gwarantowały, że każdy znalazł coś dla siebie.© OsramPrezentacja świateł roboczych i drogowych OSRAM LEDriving

Rajd był doskonałą okazją do zaprezentowania nowych świateł roboczych i drogowych LEDriving firmy Osram, przeznaczonych między innymi dla entuzjastów jazdy w terenie. Światła z serii LEDriving są wyjątkowo odporne na działanie czynników zewnętrznych i dlatego idealnie nadają się do stosowania w pojazdach z napędem 4x4 do jazdy w trudnym terenie.

Wartość strumienia świetlnego najmocniejszych modeli wynosi do 5500 lumenów, a zasięg do 450 metrów. Mocne diody oświetlają obszar znajdujący się zarówno daleko, jak i blisko pojazdu (w modelach oznaczonych CB). Gama świateł roboczych i drogowych Osram LEDriving jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie w niej produkt odpowiedni dla siebie. Nowe światła znakomicie oświetlają drogi i bezdroża, ułatwiając jazdę w nocy, także z dala od zewnętrznych źródeł światła. Temperatura barwowa diod wynosząca 6000 K zapewnia chłodnobiałe światło zbliżone do dziennego, co gwarantuje bardzo dobrą widoczność. Wyjątkowa innowacyjna konstrukcja reflektora Free-Form działająca na zasadzie oświetlenia pośredniego, daje równomierny rozsył światła i redukuje niebezpieczny efekt olśnienia. Światła drogowe Osram LEDriving mają pięcioletnią gwarancję, trwałość do 10 tys. godzin i homologację ECE.

Źródło: Osram

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również