Otwarcie nowej fabryki Hengst w Rawiczu

hengst fabryka © Hengst

Udostępnij:

Rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania filtracyjne na niezależny rynek części zamiennych przyczyniło się do otwarcia nowej fabryki Hengst w Rawiczu. 

Dzięki globalnej obecności i zakładom produkcyjnym na 4 kontynentach Hengst optymalizuje sieć produkcyjno-dystrybucyjną i zapewnia krótkie terminy dostaw dla klientów, dystrybutorów części zamiennych i przemysłu. Najnowsza z fabryk w Rawiczu pod Wrocławiem została oficjalnie otwarta 6 listopada w obecności licznie zaproszonych gości.Nowa lokalizacja specjalizuje się w produkcji filtrów paliwa, oleju, powietrza i filtrów kabinowych na niezależny rynek części zamiennych. W fabryce o powierzchni 12 000 m² zastosowano najnowsze technologie, które gwarantują wysoką jakość produkowanych filtrów. Do końca roku 150 osób znajdzie zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym Hengst Filtration.

© Hengst Filter

Ceremonia otwarcia fabryki Hengst w Rawiczu.

Poprzez ścisłe powiązanie naszych placówek produkcyjnych wychodzimy naprzeciw naszym klientom w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nowa fabryka w Polsce stanowi dalszy ważny etap rozwoju światowej produkcji Hengst Filter – powiedział podczas ceremonii otwarcia Christopher Heine, dyrektor generalny Grupy Hengst. – Uruchomienie nowego zakładu nie byłoby możliwe bez zaangażowania całej załogi Hengst z Polski i z Niemiec.Źródło: Hengst

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również