AutoExpert
Reklama
Reklama

Ozonator Wenon HF198 MF

Preview
26.6.2020
Reklama
Reklama

Ozonatory, które są rekomendowaną przez Państwowy Zakład Higieny metodą zwalczania SARS-CoV-2, są już podstawowym wyposażeniem niemal każdego warsztatu samochodowego. W takie urządzenie coraz częściej inwestują także wypożyczalnie aut, myjnie czy firmy transportowe. Na rynku właśnie pojawił się nowy model ozonatora marki Wenon.

Ozon poprzez utlenianie skutecznie zwalcza szkodliwe związki, takie jak bakterie, grzyby i niektóre wirusy. Doskonale usuwa także nieprzyjemne zapachy, roztocza i kurz.

Reklama

Generator ozonu HF198 MF polskiej marki Wenon to urządzenie, przy pomocy którego skutecznie zdezynfekujemy zarówno wnętrze pojazdu, jak i układ klimatyzacji. Dzięki dużej wydajności (10 g/h) jest odpowiedni również do większych aut i powierzchni (od 100 m2). Ozonator HF198 MF posiada timer, dzięki czemu jego użytkowanie jest w pełni zautomatyzowane, a pojazd zostaje oczyszczony ze szkodliwych związków już w 30-60 min (w zależności od wielkości). 

Aluminiowa tuba, która generuje ozon w urządzeniach tego typu, została zastąpiona tytanową, dzięki czemu urządzenie marki Wenon jest dwukrotnie bardziej wytrzymałe niż inne dostępne na rynku. Solidność i odporność na uszkodzenia zapewnia dodatkowo stalowa obudowa oraz konstrukcja. Wenon HF198 posiada także filtr wstępny do usuwania dużych zanieczyszczeń, np.: kurzu. Charakteryzuje się również cichą pracą.

Reklama

Źródło: Wenon

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama