Październikowe szkolenia w Inter Cars

© Inter Cars

Udostępnij:

Początek października to czas, w którym studenci wracają na uczelnie. Także w Inter Cars to okres poświęcony na edukację, właśnie w tym miesiącu największy dystrybutor części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej przeprowadzi aż osiemdziesiąt szkoleń. Średnio każdego dnia pracy zaplanowano aż cztery szkolenia!Szkolenia osobowe

Blisko sześćdziesiąt szkoleń, z których połowa będzie bezpłatna, zorganizowanych zostanie w dziesiątkach lokalizacji w całej Polsce. W październiku Inter Cars przyszykował ofensywę ze szkoleniami technicznymi, produktowymi, biznesowymi, a takżetymi organizowanymi w ramach ShowCar. Właśnie w ramach ShowCaru mobilna ciężarówka szkoleniowa zawita w październiku do Żnina, Wałbrzycha i Pruszkowa. Klienci zapoznają się na nich m.in. z napraw nowoczesnych układów hamulcowych, z diagnostyki filtrów DPF, montażu i uruchomienia sprężarki klimatyzacji w samochodzie osobowym czy układów kierowniczych ze wspomaganiem.

Październikowe szkolenia to także szereg profesjonalnych spotkań z dostawcami, na których poruszane będą stricte techniczne kwestie. Specjaliści z Magneti Marelli opowiedzą o technice hybrydowej, z Schaefflera o dwumasowym kole zamachowym, a z ATE o diagnostyce i naprawie elektronicznych systemów stabilizacji toru jazdy. Szkoleniowcy z Behr Hella na spotkaniach w Czosnowie, Radomsku, Piekarach Śląskich i Lubartowie opowiedzą o gwarancji na sprężarkę plus, a specjaliści z Inter Cars, w Centrum Szkoleniowym firmy, zdradzą tajniki obsługi oscyloskopu. Ciekawie zapowiadają się również biznesowe szkolenia, m.in. ze zmian w ustawie o transporcie drogowym i z zarządzania serwisem samochodowym.

Szkolenia ciężarowe

W październiku Inter Cars kontynuuje szkolenia ShowTruck dla specjalistów od rynku ciężarowego. W tym miesiącu mobilne centrum szkoleniowe przeznaczone dla pojazdów użytkowych odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Radom i Wągrowiec. We wszystkich tych lokalizacjach klienci odbędą m.in. szkolenie z oscyloskopu Pico, turbodoładowania, czujników EDC oraz systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych. Nowością w ofercie szkoleniowej Inter Cars w październiku są szkolenia techniczne z zakresu chłodnictwa i agregatów chłodniczych w pojazdach użytkowych. W bieżącym miesiącu zaplanowano dwa z sześciu modułów – podstawy chłodnictwa (11 października) i agregaty do pojazdów użytkowych (25 października). Więcej informacji o szkoleniach z chłodnictwa TUTAJ.

Pełna lista październikowych szkoleń znajduje się tutaj.

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategoriiaEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również