Pierwszy cykl Regionalnych Konferencji ProfiAuto Serwis

© ProfiAuto Show

Udostępnij:

Ponad 800 uczestników wzięło łącznie udział w tegorocznych Regionalnych Konferencjach ProfiAuto Serwis. Podczas tych wyjątkowych wydarzeń podsumowano dotychczasowe osiągnięcia i wytyczono plany na przyszłość w ramach największej w Polsce sieci warsztatów niezależnych. Konferencje były także okazją do wspólnego celebrowania rozwoju w gronie przedstawicieli najaktywniejszych regionalnych warsztatów.

Cykl czterech dużych konferencji to tegoroczna nowość w ramach sieci ProfiAuto Serwis. Pierwsza z nich odbyła się 7 września w Folwarku Łochów i skierowana była do właścicieli ProfiAuto Serwis z województw warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego i łódzkiego. Druga, zorganizowana 21 września w Hotelu Qubus w Krakowie, przeznaczona była dla okręgu lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. Podczas trzeciej konferencji – 9 listopada, warsztatowcy z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego świętowali rozwój sieci w hotelu IBB Andersia Poznań. Wieńczące cykl czwarte spotkanie zorganizowano we Wrocławiu 23 listopada z myślą o ProfiAuto Serwisach z regionu dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.© ProfiAuto Serwis

Poza dyskusją na temat teraźniejszości i przyszłości warsztatów samochodowych, wydarzenia stanowiły także okazję do zapoznania się z nowościami wpływającymi na rozwój rynku automotive. Dotyczyły one m.in. obsługi flot, segmentacji klientów warsztatów, wyzwań związanych ze zmianami prawnymi czy nowinek technologicznych, takich jak skaner samochodowy, automatyzujący proces przyjmowania pojazdów do warsztatu. Dużo mówiono także o korzyściach i benefitach, które wiążą się z przynależnością do sieci. Wręczono również certyfikaty serwisom, które w ostatnim czasie przeszły proces audytu.

– Nasz unikalny model współpracy z partnerami warsztatowymi polega na tym, że pozostawiamy im duże pole do samodzielności. Dlatego takie spotkania są niezbędne, aby wymienić się doświadczeniami, zintegrować i porozmawiać o kierunkach dalszego rozwoju. Mają także odświętny charakter. Zdecydowanie jest co świętować, bo w ramach ProfiAuto Serwis działa już ponad 1800 serwisów, co czyni nas największą w Polsce siecią warsztatów niezależnych – mówi Mariusz Maksym, koordynator sieci ProfiAuto Serwis.

Każdą z konferencji wieńczył uroczysty bankiet, prowadzony przez Piotra Bałtroczyka. Przygotowany specjalnie na potrzeby cyklu konferencji program stand-up uzupełniały występy iluzjonisty.

Partnerami Regionalnych Konferencji ProfiAuto Serwis były firmy: AS-PL, ATE, Brembo, Blue Print, Febi Bilstein, Magneti Marelli, Mann-Filter, MOTO Flota, Schaeffler, Varta oraz ZF.Źródło: Informacja prasowa ProfiAuto Serwis

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również