Pneumatyczna montażownica osłon elastycznych przegubów napędowych – nowość w ofercie KAMOKA

© KAMOKA

Udostępnij:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, KAMOKA poszerza swoją ofertę o wyposażenie warsztatów. Do mierników i testerów, a także szerokiego asortymentu chemii warsztatowej, dołączyła pneumatyczna montażownica osłon elastycznych przegubów napędowych (rozpierak), która znacznie ułatwia i skraca pracę zmiany osłon przegubów.

Produkt marki KAMOKA eliminuje ryzyko uszkodzenia półosi i przegubu napędowego podczas demontażu. Urządzenie wyposażone jest również w zawór bezpieczeństwa zabezpieczający przed uszkodzeniem.Ramiona pneumatycznej montażownicy osłon elastycznych przegubów napędowych wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów – tworzyw sztucznych o podwyższonej wytrzymałości, co zdecydowanie zmniejsza masę urządzenia w stosunku do modeli stalowych oraz ogranicza ryzyko uszkodzenia osłon w trakcie montażu. Dodatkowo jej konstrukcja pozwala na wymianę wszystkich jej części eksploatacyjnych dostępnych w ofercie KAMOKA także po zakończonej gwarancji. Oferowany produkt ma ciśnienie robocze między 6 a 8 barów i obsługuje wszystkie przeguby do 120 mm średnicy.

Rozpierak marki KAMOKA doskonale współpracuje z osłonami uniwersalnymi KAMOKA: 114U000, 114U001 o dużej elastyczności, przystosowanymi do montażu za pomocą pneumatycznej montażownicy osłon elastycznych przegubów napędowych.

Więcej na www.kamoka.eu.Źródło: Informacja prasowa KAMOKA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również