Podlaska Marka Roku 2016 nosi nazwę STAG Diesel

© AC SA

Udostępnij:

Innowacyjny system zasilania gazowego STAG Diesel firmy AC SA zwyciężył w kategorii produkt użytkowy prestiżowego plebiscytu Podlaska Marka Roku 2016.

Obecność w gronie tak znakomitych firm i produktów jest niewątpliwym wyróżnieniem. Z dumą będziemy promować markę na wszystkich rynkach na których działamy, a jest ich ponad 40. I to począwszy od tych najbliższych jak Niemcy, na Peru, Tajlandii skończywszy – powiedziała Katarzyna Rutkowska, prezes Zarządu, odbierając nagrodę z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego.Instalacja gazowa „STAG Diesel” to nowoczesne rozwiązanie skonstruowane i produkowane przez firmę AC SA z Białegostoku. Innowacyjna instalacja LPG do samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych z silnikami Diesla. Obniża koszty eksploatacji nawet o 20–25%. Podwyższa moc silnika bez uszczerbku dla jego trwałości. Obniża m.in. emisję cząstek stałych (sadzy). Trwałość i niezawodność potwierdzona niezależnymi testami i badaniami. Dostępna wyłącznie w sieci wyselekcjonowanych warsztatów i autoryzowanych serwisów oraz u doświadczonych montażystów instalacji LPG.
Obecność w gronie wyróżnionych jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu jest niewątpliwym potwierdzeniem jakości systemu STAG Diesel oraz ukoronowaniem działań lidera rynku, firmy AC SA.Źródło: Informacja prasowa AC SA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również