Podnośnik Ravaglioli KPX357EV w ofercie CARTEC

© Cartec

Udostępnij:

Nowością w ofercie firmy CARTEC jest elektromechaniczny podnośnik dwukolumnowy Ravaglioli KPX357EV, idealny dla pojazdów elektrycznych.

Innowacyjne, niskoprofilowe ramiona podnośnika z obrotowym terminalem zapewniają niezwykłą wszechstronność zastosowania. Umożliwiają podnoszenie wszystkich typów pojazdów: od standardowych samochodów miejskich po samochody sportowe (w tym najnowocześniejsze pojazdy elektryczne, aż do VW T6 z długim rozstawem osi).Nowatorska konstrukcja ramion pozwala na zajmowanie minimalnej przestrzeni pod podwoziem i daje bezpośredni dostęp do akumulatora. Gwarantuje również szybką i bezproblemową pracę pod podwoziem, nawet przy takich elementach pojazdu, jak koła, hamulce i zawieszenie.

Ponadto pozwala łatwo dotrzeć do punktów uchwytu z dala od podwozia. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie kontaktu pojazdu z ramieniem.

Podnośnik KPX357EV wyposażono w automatyczny, podwójny system blokowania ramion, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkownika i stabilność pracy.
Automatyczny system smarowania śrub i nakrętek oraz elementy o wysokiej wytrzymałości znacznie przedłużają żywotność urządzenia.Opcjonalnie istniej możliwość zamówienia adapterów przedłużających i czterech podkładek TESLA.

Źródło: Cartec

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również