Podnośnik samochodowy MEGALIFT 4000-2 firmy Hofmann Megaplan

© Best Products

Udostępnij:

Podnośnik samochodowy jest podstawowym urządzeniem wykorzystywanym w warsztatach, a elementarne czynności, jak np. wymiana opon, są bez niego niemożliwe. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, w różnych przedziałach cenowych, jednak duża część z nich cechuje się nastawieniem na jak najniższą cenę, natomiast jakość często pozostawia wiele do życzenia.

Podnośnik dwukolumnowy MEGALIFT 4000-2 firmy Hofmann Megaplan GmbH jest flagowym modelem producenta. Firma przez lata swojej działalności doprowadziła do perfekcji konstruowanie wyposażenia warsztatowego, głównie wyważarek i montażownic, z których jest doskonale znana również polskim użytkownikom.Duży udźwig podnośnika pozwala na uniesienie pojazdów o masie nieprzekraczającej 4000 kg, co daje szerokie pole do manewru, w aspekcie obsługiwanych aut. Niestraszne mu są małe samochody osobowe, a także pojazdy dostawcze. Podnośnik został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność i ergonomię, dlatego każdy będzie potrafił go obsługiwać, a jego asymetryczne 3- i 2-stopniowe ramiona znacznie ułatwiają znalezienie punktów podparcia w każdym modelu samochodu. O prawidłowe działanie podnośnika zadbają wykwalifikowani serwisanci, którzy wykonają profesjonalny montaż na posadzce, a także zajmą się jego corocznymi przeglądami.

Warto zaufać renomowanej marce, aby nie martwić się o niezawodność maszyny i idące razem z nią bezpieczeństwo osób w otoczeniu. Więcej informacji u autoryzowanych dystrybutorów marki Hofmann Megaplan, firmy Best Products sp. z o.o. z Poznania. Więcej szczegółów technicznych podnośnika można znaleźć na www.best-prod.com.

Źródło: Best Products

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również