Portal wymianaopon.pl dla serwisów oponiarskich

©

Udostępnij:

Firma Polskie Składy Oponiarskie uruchomiła portal wymianaopon.pl, który jest dedykowany serwisom oponiarskim. Portal jest odpowiedzią na potrzeby kierowców i klientów flotowych. Biorąc pod uwagę, że 78% z 38,14 mln ludzi w Polsce korzysta z internetu (29,75 mln) i spędza w nim średnio 6 godzin i 26 minut dziennie, stworzono narzędzie, dzięki któremu w trzech prostych krokach kierowca umówi się na wymianę opon. To oszczędność czasu i możliwość wyboru dowolnego terminu.Co konkretnie zyskuje warsztat?

Najważniejszy jest oczywiście terminarz z czytelnym rozbiciem na miesiące, tygodnie, dni, z dogodnym podziałem na godziny i stanowiska pracy. Przy każdej umówionej wizycie serwis ma wgląd w dane klienta i rodzaj usługi, którą wybrał. W szybki sposób może tworzyć nowe rezerwacje i weryfikować te, które już są.

Otrzymuje także narzędzie do obsługi  depozytów – z możliwością  migracji z innych systemów do terminarza. Może szybko wprowadzić nowy depozyt po wymianie, a później wygodnie nim zarządzać.

Dzięki systemowi wymianaopon.pl zyskuje opcje automatycznej komunikacji z klientem np. potwierdzanie terminu wizyty, przypominanie o niej czy oceny wykonania usługi.

W każdym momencie warsztat może umieść na swojej stronie internetowej system rezerwacji w postaci prostego widgetu,a jeśli nie ma własnej strony, wizytówkę swojego warsztatu.

Źródło: PSO

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również