Potrójne listopadowe otwarcie nowych serwisów BestDrive w Wielkopolsce

bestrdive © Continental

Udostępnij:

Continental otwiera w Polsce trzy kolejne serwisy BestDrive. 

Do 2200 serwisów sieci w całej Europie dołączają trzy nowe:• w Poznaniu: BestDrive TRANS-KOP,
• w Kościanie: BestDrive Dawid-Serwis,
• w Nowym Tomyślu: BestDrive NCM.

W ostatnich 3 latach otworzyliśmy kolejnych 13 serwisów BestDrive. W tym roku 8 nowych serwisów przystąpiło do sieci BestDrive. Jesteśmy w procesie negocjacyjnym z serwisami, które w 2020 roku zakładają wstąpienie do sieci BestDrive. Nastawienie na klienta, duch przedsiębiorczości i wydajność – to trzy filary, przyświecające naszemu biznesowi franczyzowemu – doceniają to obecni, jak i przyszli Partnerzy BestDrive. Nasi Partnerzy to często firmy rodzinne, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Co im dajemy? Przede wszystkim rozmawiamy o sytuacji w jakiej są dzisiaj serwisy i szukamy najlepszych rozwiązań. Oferujemy wsparcie biznesowe i marketingowe – od systemów informatycznych i porad dotyczących zarządzania, po szkolenia i najlepsze praktyki prowadzenia biznesu – mówi Łukasz Puchała, BestDrive Manager.

Wszystko, czego potrzebuje auto

Kierując się tą filozofią, marka BestDrive oferuje profesjonalny serwis opon i samochodów niemal we wszystkich zakątkach świata. Jeżeli klient oczekuje optymalnego bezpieczeństwa i nieograniczonej mobilności za każdym razem, gdy siada za kierownicą – BestDrive oferuje najwyższej klasy usługi oraz gwarantowaną jakość. W tych serwisach można m.in. kupić i wymienić opony, przeprowadzić diagnostykę, sprawdzić klimatyzację, układ hamulcowy, jezdny – i nie tylko. To wszystko wykonają eksperci na najnowocześniejszym sprzęcie.Jakość Continental – w usługach warsztatu

BestDrive to warsztaty, które odzwierciedlają wartości Continental w usługach dla samochodów – profesjonalizm, bezpieczeństwo, nowoczesność i najwyższy standard obsługi klienta.

Źródło: Continental

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również