Powlekane tarcze hamulcowe MEYLE-PD

© Meyle

Udostępnij:

Wierna zasadzie „Stanie w miejscu to cofanie” MEYLE prezentuje swoje ponownie udoskonalone powlekane tarcze hamulcowe – tarcze MEYLE-PD – czwartej już generacji.

Dzięki najnowocześniejszej technologii powlekania tarcze hamulcowe są nie tylko chronione przed korozją, ale są w powlekanych miejscach także ekstremalnie odporne na wysokie temperatury. Tarcza hamulcowa MEYLE-PD oraz klocki hamulcowe MEYLE-PD są perfekcyjnie do siebie dopasowane i zapewniają absolutne bezpieczeństwo hamowania w każdej sytuacji podczas jazdy.Technologia powlekania MEYLE oferuje warsztatom kilka zalet naraz. Obok niezawodnej odporności na korozję, a tym samym dłuższej żywotności, co prowadzi do zadowolenia wśród klientów, przyspieszony jest także montaż, podczas którego tarcza MEYLE-PD pozwala pozbyć się dwóch czynności przy pracy: śruba ustalająca pasująca w 85% zastosowań jest dołączona, odpada także usuwanie cienkiej warstwy oleju – tarcza hamulcowa jest od razu gotowa do montażu.

Cały program tarcz hamulcowych MEYLE obejmuje ponad 1500 numerów referencyjnych i gwarantuje klientom pokrycie niemal 95% samochodów w Europie Środkowej. MEYLE sukcesywnie zamienia wszystkie tarcze hamulcowe w swoim asortymencie na bardziej rozwinięte tarcze MEYLE-PD.

Źródło: Informacja prasowa Meyle

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również