PRODUKT ROKU 2019: Termowizyjna kamera diagnostyczna SUN DTI

PRODUKT ROKU 2019, termowizyjna kamera diagnostyczna, SUN DTI © Snap-on Equipment and Diagnostics

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanieWiększość usterek nie jest widoczna gołym okiem. Do teraz. Do czasu wprowadzenia całkowicie nowego urządzenia – termowizyjnej kamery diagnostycznej.

Termowizyjna Kamera Diagnostyczna została zaprojektowana specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego i wykorzystuje technologię podczerwieni do zobrazowania szczegółowego rozkładu temperatury dowolnego obiektu. Może pokazać ciepło wywołane tarciem, oporem elektrycznym, zmianami ciśnienia i innymi czynnikami fizycznymi. Możesz zobrazować gorące i zimne obszary elementów pojazdu i łatwo zidentyfikować zarówno prawidłowo funkcjonujące, jak i uszkodzone komponenty, dzięki czemu można wykonać diagnozę i naprawę o wiele szybciej i skuteczniej.

ZOBACZ. ZDIAGNOZUJ. NAPRAW.
Diagnozowanie pojazdów stało się dużo szybsze i dokładniejsze. Termowizyjna Kamera Diagnostyczna jest w pełni wyposażona w bazę danych zawierającą gotowe przykłady i testy z przewodnikiem i obrazy referencyjne, które pomagają w interpretacji wyników. Dzięki możliwości wykonywania i zapisywania własnych zdjęć można w prosty sposób tworzyć własne bazy danych, a także przedstawić klientowi przekonujące uzasadnienie wykonanej naprawy.

Snap-on Equipment and Diagnostics
Regus Grójecka Offices
ul. Grójecka 208, 02-390 Warsaw / Poland
mobile:  +48 609 211 216
mail: piotr.loranc@snapon.com
https://eu.sun-workshopsolutions.com/pl

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również