PRODUKT ROKU 2019: Urządzenie do pomiaru geometrii John Bean V1200

PRODUKT ROKU 2019, pomiar geometrii, John Bean V1200, Snap-on Equipment and Diagnostics © Snap-on Equipment and Diagnostics

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Ustawianie geometrii samochodu jest szybsze niż myślisz.


Nowość na rynku – JOHN Bean™ V1200

Urządzenie pracuje w oparciu o intuicyjne oprogramowanie nowej generacji. Szybkie kamery pomiarowe o wysokiej rozdzielczości pozwalają na przeprowadzenie pełnego pomiaru w czasie krótszym niż 2 minuty. Jest bezprzewodowe i w pełni mobilne, co oznacza możliwość pracy na wielu stanowiskach, zarówno z kanałem, jak i z podnośnikiem. Nie wymaga wypoziomowanego podłoża; wystarcza równe i stabilne stanowisko robocze. Doskonale sprawdza się w mniejszych warsztatach, gdzie nie ma miejsca na klasyczne rozwiązania. Umożliwia regulację pojazdu ze zmienionym indywidualnie zawieszeniem, na podniesionych kołach, ustawienie zbieżności przy skręconych kołach czy też zmierzenie wymiarów auta po wypadku (rozstaw i przesunięcie osi, kół oraz osi jazdy). Baza danych to ponad 30 000 samochodów osobowych i dostawczych z ostatnich 35 lat.


TOP w kategorii
Unikalna funkcja sterowania za pomocą tabletu z systemem Android lub iOS w oparciu o własną aplikację MyAligner™ pozwala na komfortową pracę w sytuacji, gdy monitor znajduje się poza zasięgiem wzroku operatora.

Pomiar i regulacja geometrii za pomocą urządzenia V1200 są prostsze i szybsze niż na każdym innym urządzeniu tradycyjnym.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również