Promocja Kärcher Professional dla motoryzacji

©

Udostępnij:

Samochody sprzedawać można wyłącznie w czystym salonie. I tylko czysty warsztat jest w stanie oferować sprawną obsługę. I zapewnić niezbędne bezpieczeństwo pracy. W sezonie jesienno-zimowym od 14.10 do 31.12 Kärcher przygotował specjalną rozbudowaną ofertę urządzeń profesjonalnych, znajdujących zastosowanie w branży motoryzacyjnej.

W motoryzacji nie ma lepszej i bardziej niezawodnej technologii mycia pojazdów niż czyszczenie wysokociśnieniowe. Ta z kolei wymaga odpowiednio dobranych pod kątem parametrów pracy urządzeń wysokociśnieniowych. W zależności od rodzaju zabrudzeń, typu, liczebności i wielkości czyszczonych pojazdów i powierzchni, należy wybrać model, który najlepiej będzie odpowiadał naszym potrzebom. Z uwagi na duży stopień zróżnicowania potrzeb klienta firma Kärcher oferuje szereg urządzeń z lub bez podgrzewania wody w kilku różnych klasach wydajności. Modele urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody (HD) w klasie kompakt, do krótkich prac czyszczących: HD 5/15 C oraz HD 6/15 C Plus to urządzenia oferowane w promocji w nowej atrakcyjnej cenie. Do usuwania uporczywych zabrudzeń i długotrwałych, ciężkich prac, Kärcher poleca urządzenie bez podgrzewania wody HD 7/18-4 M Plus w zestawie z 10 l środka RM 81 ASF do usuwania zabrudzeń olejowych, tłuszczowych i mineralnych, 10 l środka RM 25 ASF do mycia pomieszczeń sanitarnych i usuwania osadów z wapnia, rdzy, kamienia piwnego, mlekowego tłuszczu i białka, 10 l środka RM 31 ASF do skutecznego usuwania najsilniejszych zabrudzeń we wszystkich zakresach temperatur, oraz HD 10/25-4S Plus w zestawie promocyjnym z lancą, szybkozłączem oraz 2 wkrętkami do węży. Mocny 4-biegunowy wolnoobrotowy silnik chłodzony wodą oraz trójtłokowe pompy z mosiężnymi głowicami gwarantują długą żywotność urządzenia.

Promocją objęte są także urządzenia z podgrzewaniem wody (HDS) w dwóch różnych klasach: HDS 6/14 C, HDS 8/18-4M (w promocji z dodatkowym wężem, szybkozłączem oraz 6 l środka czyszczącego RM 110 ASF, zapobiegającego osadzaniu się kamienia w wężownicach grzewczych i pompach oraz korozji), które pozwalają na obsługę zarówno średniej wielkości floty pojazdów osobowych i dostawczych jak również na obsługę dużej floty samochodów transportowych, dostawczych bądź ciężarowych. Urządzenia mogą pracować w trybie eco!efficiency, który skutecznie redukuje zużycie paliwa jednocześnie pozwalając na usunięcie uporczywych zabrudzeń. System Easy Press wpływa na zmniejszenie siły nacisku na spust pistoletu wysokociśnieniowego prze co osoba obsługująca urządzenie nie męczy się i może pracować komfortowo. Dodatkowa zaletą jest Servo Control, pierścień umożliwiający regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie. Urządzenia wyposażone są również w czujniki temperatury spalin, który wyłącza urządzenie przy temperaturze przekraczającej 300° C, zapewniając użytkownikowi bezpieczeństwo. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia również system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy. Promocyjną ofertą zostały objęte również odkurzacze uniwersalne (NT) przeznaczone do usuwania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń oraz wody. Modele NT 35/1 Tact Te oraz model NT 65/2 Tact2 wyposażone są w system TACT tj. automatycznego oczyszczania filtra. Są to odkurzacze, które wyposażone są w płaskie filtry faliste i szczególnie nadają się do zbierania drobnego pyłu klasy M w warsztatach rzemieślniczych, motoryzacyjnych i w przemyśle. W promocji do każdego odkurzacza dodawany jest filtr membranowy.


Skuteczne usuwanie utwardzonych zabrudzeń oraz powłok ochronnych wymaga odmiennej techniki czyszczenia i odmiennych urządzeń. Dobór właściwego urządzenia czyszczącego jest związany z rodzajem i wielkością czyszczonej posadzki, a także charakterem prac. Promocją objęte są urządzenia jednotarczowe BDS 33/180 C Adv, BDS 43/180 C Adv, szorowarka kompaktowa BR 40/10 C Adv. Urządzenie BR 40/10 C Adv (w promocji z wałkami z mikrofibry oraz wałkami napędowymi oraz 2,5 l środkiem RM 753 do czyszczenia p³ytek z kamionki szlachetnej) - to prowadzona rźcznie szorowarka ze szczotkami walcowymi i odsysaniem do czyszczenia pod³óg twardych. Doskonale sprawdza siź na powierzchniach od 100 do 400 m² i polecana jest do posadzek o duæej odpornoœci na œcieranie np. terakoty z uwagi na duży nacisk szczotek i wysoką prędkość obrotową. Do czyszczenia wszelkiego rodzaju wodoodpornych podłóg twardych, przeznaczone jest urządzenie jednotarczowe BDS 33/180 C Adv (w promocji z dodatkową czerwoną szczotką o średnim stopniu twardości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji (podwójny uchwyt) urządzenie jest wyjątkowo łatwe w prowadzeniu. Pozostałą po szorowaniu podłóg, (po użyciu BDS 33/180 C Adv), wodę dobrze jest usunąć profesjonalnym odkurzaczem uniwersalnym (na sucho-mokro). W tym celu Kärcher poleca NT 27/1 wyposażony w filtr typu catridge o długiej żywotności umożliwiający zarówno odsysanie wody jak i zbieranie suchych zanieczyszczeń oraz w zbiornik z tworzywa sztucznego. Odkurzacz NT 27/1 w promocji załączony jest do urządzenia jednotarczowego BDS 43/180C adv.

Od 14.10.2013 do 31.12.2012 obowiązuje również promocja "Floor Care 2013". Akcją promocyjną objęte są m.in. szorowarki B 60, B 80 oraz B 90 R.

Do dbałości o podłogi twarde, w tym posadzki z kamienia naturalnego (marmur, granit, gnejs, kwarc, łupek, trawertyn, wapień płytkowy, piaskowiec), kamienia sztucznego (kamionka szlachetna, aglomarmur, lastrico, beton płukany czy terakota), podłóg drewnianych, laminowanych I syntetycznych (PCV, winyl, żywice epoksydowe, linoleum) Kärcher poleca ekonomicznie opłacalne szorowarki B 60, B 80 oraz B 90 R. Nowa grupa szorowarek skierowana jest do wielu branż w tym warsztatów motoryzacyjnych, salonów samochodowych. Wprowadzeniu na rynek tych maszyn przyświecała idea znacznego uproszczenia i zwiększenia bezpieczeństwa obsługi oraz stworzenia szorowarki „skrojonej na miarę" pod konkretnego klienta. W celu maksymalnego dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta powstał konfigurator, dzięki któremu zamawiając szorowarkę można wybrać te rozwiązania, które sprawdzą się na danym obiekcie najlepiej. System wymiennych głowic pozwala na dobór głowicy ze szczotkami walcowymi lub szczotką tarczową o różnych szerokościach roboczych (od 43 do 55cm). Szorowarki dostępne są w wersjach z zasilaniem sieciowym (Ep) oraz bateryjnym (Bp), z trakcją jezdną (W) i bez (C). Ponadto urządzenia można wyposażyć w system DOSE, system automatycznego czyszczenia zbiornika. Nowa grupa szorowarek posiada system wymiennych głowic, który umożliwia stosowanie w jednym urządzeniu głowic ze szczotkami walcowymi i tarczowymi o różnych szerokościach roboczych. B 60 i B 80 to modele prowadzone ręcznie z trakcją jezdną. Najlepiej sprawdzają się na powierzchniach o wielkości od 1000 do 3000 m2. B 90 to z kolei szorowarka samojezdna z fotelem dla operatora. Przeznaczona jest do stosowania na dużych powierzchniach (od 1500 do 6000 m2).


TOP w kategorii


#Inne

KärcherW ramach promocji „Flory Care 2013", Kärcher oferuje każdemu uczestnikowi akcji, Voucher Serwisowy, uprawniający do wykonania jednego bezpłatnego przeglądu gwarancyjnego w Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym wraz z jednorazową wymianą wyszczególnionych w regulaminie elementów eksploatacyjnych w zakupionych urządzeniach Kärcher oraz otrzymania miesięcznego zapasu alkalicznego środka do czyszczenia podstawowego RM 69 ASF do zakupionej w akcji szorowarki.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji na wybrane profesjonalne urządzenia Kärcher na stronie internetowej http://www.karcher.pl/

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również