Promocja na specjalistyczne narzędzia ręczne Würth

wurth narzędzia © Würth

Udostępnij:

Würth Polska przygotował ofertę promocyjną na specjalistyczne narzędzia ręczne przeznaczone dla branży CARGO. 

Promocja obejmuje produkty niezbędne do pracy przy pojazdach użytkowych, samochodach osobowych czy maszynach rolniczych i budowlanych. Narzędzia takie jak zestaw adapterów, młot bezodrzutowy, przyrząd do demontażu uszczelek, nasadka udarowa, dźwignia teleskopowa oraz elastyczne przedłużki o wyjątkowej wytrzymałości można teraz kupić w cenach promocyjnych.1. Zestaw adapterów 2 częściowy „6 w 2”

Produkt umożliwia szybką i efektywną pracę. Dzięki zastosowaniu wewnątrz ruchomego trzpienia dostosowuje się go do aktualnej potrzeby. Przy użyciu adapterów „6 w 2” można sprawnie dopasować napęd do narzędzia oraz miejsca zastosowania. Uniwersalny zestaw pozwala również ograniczyć ilość narzędzi w warsztacie – produkt może zastąpić 4 rozmiary powszechnie używanych adapterów.

Art. nr: 1952 001 365, cena promocyjna 129zł netto.2. Elastyczna przedłużka 1/2”

Elastyczna przedłużka o długości 225 mm oraz maksymalnym kącie pracy 90° została wyposażona w napęd z pancernym przegubem. Narzędzie przeznaczone jest do pracy przy połączeniach śrubowych, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach i zostały dokręcone z dużym momentem.

Art. nr: 1952 001 276, cena promocyjna: 149zł netto.

3. Dźwignia teleskopowa

Metalowa dźwignia teleskopowa z funkcją regulowania długości w zakresie 10 mm za pomocą wygodnego przycisku. Narzędzie zakończone jest dziobową główką, która posiada możliwość obrotu o 180° oraz mechanizm umożliwiający jej zablokowanie. Dźwignia doskonale sprawdzi się w podnoszeniu lub odginaniu podczas pracy przy samochodach użytkowych i osobowych, nawet w miejscach o małej powierzchni.

Art. nr: 1952 001 401, cena promocyjna: 460zł netto.

Produkty objęte promocją są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie www.wurth.pl do wyczerpania zapasów.

Źródło: Würth Polska

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również