AutoExpert
Reklama
Reklama

Promocja RAVENOL u dystrybutorów

Preview
Racenol
21.11.2017
Reklama
Reklama

Jeszcze do końca listopada klienci kupujący oleje RAVENOL u swoich dystrybutorów mogą zdobyć drugą część podręcznika z instrukcjami serwisu ASB oraz baner reklamowy.

Podręcznik z instrukcjami serwisu automatycznych skrzyń biegów to unikatowa na rynku pozycja zawierająca szczegółowe schematy i zdjęcia dokumentujące, jak krok po kroku przeprowadzić wymianę oleju w ASB. Druga część podręcznika powstała w odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie specjalistów zajmujących się serwisem automatycznych skrzyń biegów i stanowi uzupełnienie części pierwszej o 24 udokumentowane procesy wymian w nieopisywanych dotychczas modelach skrzyń.

Reklama

Aby otrzymać komplet baner + podręcznik wystarczy w czasie trwania promocji dokonać zakupu produktów RAVENOL za równowartość 600 zł netto. Promocja trwa do 30 listopada 2017 roku i obejmuje zakupy kumulowane wszystkich produktów RAVENOL dostępnych u dystrybutorów RAVENOL na terenie całego kraju. Informacje o produktach i pomoc techniczna RAVENOL – tel. +48 609 404 306.
 
Aktualna oferta RAVENOL na www.ravenol.pl.

Reklama

Źródło: Ravenol

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama