AutoExpert
Reklama
Reklama

Przetestuj swój akumulator

Preview
Johnsons Control
25.7.2016
Reklama
Reklama

 

Letnia edycja Promocji Bonowej organizowanej przez Johnson Controls jest już na półmetku. Jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał to w ramach Programu Bezpłatnego Testowania Akumulatorów VARTA może dokonać bezpłatnego testu swojego akumulatora.

Johnson Controls ogłosiło letnią edycję Promocji Bonowej, która organizowana jest w ramach Programu Bezpłatnego Testowania Akumulatorów VARTA. Konkurs trwa w dniach 27.06.2016 – 31.08.2016, a jego celem jest przeprowadzenie jak największej liczby bezpłatnych testów akumulatorów w samochodach odwiedzających zarejestrowane w programie warsztaty samochodowe. Poprawnie wypełnione raporty testów, wraz z wydrukami z testerów, serwisy mogą przesyłać do siedziby Johnson Controls.

Reklama

W ramach konkursu, firma zapewnia uczestnikom nagrody gwarantowane w postaci bonów Sodexo. Za przesłanie do Johnson Controls kompletnych raportów (1 komplet stanowi: raport + wydruk z testera) wraz z formularzem zgłoszeniowym, serwisy otrzymają następujące nagrody:

  • 50 zł w kuponach Sodexo za wykonanie 30-50 testów,
  • 100 zł w kuponach Sodexo za wykonanie 51-80 testów,
  • 150 zł w kuponach Sodexo za wykonanie powyżej 80 testów.

Ponadto, dla 30 serwisów, które prześlą największą liczbę raportów, Johnson Controls przygotowało dodatkowe nagrody w postaci bonów Sedexo o wartości nawet do 2000 zł.

Powiązane firmy

Reklama

Wszystkie zarejestrowane w programie serwisy mają możliwość domawiania raportów testów u koordynatorów akcji, zaś niezarejestrowane mogą w każdej chwili dołączyć do programu.

Źródło: Johnson Controls

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama