Przewody rozruchowe

przewody rozruchowe Högert Technik © Högert Technik

Udostępnij:

Kategoria narzędzi motoryzacyjnych marki Högert Technik jest stale rozszerzana o nowe produkty specjalistyczne. Tym razem do gamy produktów dołączyły przewody rozruchowe, używane do uruchamiania samochodu, szczególnie przydatne w zimowe poranki.

Przewody rozruchowe należą do grupy akcesoriów, które każdy powinien mieć na wyposażeniu swojego samochodu. Polecane szczególnie użytkownikom indywidualnym, przydadzą się również w serwisach samochodowych.Przewody rozruchowe, dostępne w trzech wariantach, oznaczone zostały indeksami HT8G600, HT8G601 oraz HT8G602, w zależności od amperażu, czyli natężenia prądu (odpowiednio 200 A, 400 A oraz 600 A).

Istotną kwestią jest dobranie kabli do pojemności i rodzaju silnika. I tak przewody HT8G600 przeznaczone są do silników o maksymalnej pojemności 900 cm³, HT8G601 – 1400 cm³, natomiast HT8G602 – 2000 cm³.

Dobierając przewody, należy zwrócić uwagę na wymiary przewodów, tj. powierzchnię przekroju (grubość) oraz długość, ponieważ ma to wpływ na przewodzenie prądu. Powierzchnia przekroju przewodów elektrycznych Högert Technik wynosi 2,5 mm² dla HT8G600, 4,5 mm² – HT8G601 i 6,25 mm² dla produktu HT8G602. Długość przewodów wynosi od 2,5 do 3,5 m.

Solidne i mocne zaciski zapewniają długotrwałą pracę produktu, natomiast pakowanie w praktyczne etui ułatwia ich przechowywanie i zapewnia dodatkową ochronę przed zniszczeniem.

Przewody rozruchowe dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od lutego bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com. Źródło: Högert Technik

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również