Przydatna lampa robocza na wyposażeniu pojazdu, LED

© Wesem

Udostępnij:

CRC5 – lampa robocza LED uniwersalnego zastosowania z rączką i magnesem to ostatnia realizacja polskiej firmy WESEM. Lampa znajduje szerokie zastosowanie w motoryzacji jako dodatkowe źródło światła. Pozwala doświetlić przestrzeń na i w obrębie pojazdu. Jest przydatna zarówno przy wykonywaniu standardowych czynności przy samochodzie, jak i w niespodziewanych sytuacjach na drodze.

Małogabarytowa (o średnicy 87 mm) lampa ogólnego zastosowania, użyteczna w wielu rodzajach pojazdów – osobowych, ciężarowych czy specjalistycznych, o małym poborze energii, posiadająca liczne opcje pozwalające wykorzystać ją zgodnie potrzebami została umieszczona w estetycznym i funkcjonalnym pudełku. Uniwersalność lampy zapewniają 8-metrowy przewód spiralny umożliwiający podłączenie lampy do gniazda zapalniczki, hermetyczny wyłącznik służący do wyłączania lampy w dowolnym momencie bez potrzeby odłączania jej u źródła, rączka, która pozwala wygodnie przenosić i ustawiać lampę  oraz uchwyt magnetyczny umożliwiający umieszczenie lampy praktycznie w dowolnym miejscu na pojeździe. Wysoka klasa szczelności gwarantuje jej trwałość i hermetyczność, a co za tym idzie możliwość użytkowania w trudnych warunkach.– Lampa w tym roku była prezentowana na międzynarodowych targach (w Polsce, w Wielkiej Brytanii, w Rosji oraz Niemczech) i spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Naszym zamierzeniem było stworzyć praktyczny produkt, który przyda się każdemu posiadaczowi pojazdu. I to się udało. Z opinii wynika, że zaskoczyliśmy funkcjonalnością reflektora. Dla wielu osób był to pierwszy kontakt z takim rodzajem lampy, a natychmiast dostrzegły one jej przydatność  – mówi Tomasz Hajduk, wspólnik w firmie WESEM.

Firma WESEM  konsekwentnie zadbała o wysokiej jakości wykonanie oraz walory estetyczne lampy. Produkt znajduje się w wygodnym i dobrze zabezpieczającym go pudełku. Wszystkie komponenty do lampy CRC5 produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.
Lampa jest doskonałym pomysłem na nieszablonowy prezent dla użytkowników pojazdów. Reflektory można nabyć u dostawców oświetlenia motoryzacyjnego na terenie całej Polski.

Źródło: Informacja prasowa WESEM

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również