Puder Spray do wykrywania przecieków

© Würth Polska

Udostępnij:

Firma Würth Polska prezentuje Puder Spray. Szybkoschnący, biały spray proszkowy służący do wykrywania ciężkich do znalezienia nieszczelności w układach zasilanych płynami.

Puder Spray pomaga dokładnie zlokalizować źródła wycieku wody, oleju czy paliwa w nadwoziu, chłodnicy, bloku silnika, obudowie skrzyni biegów, wspomaganym układzie kierowniczym, przewodach paliwowych, rurach, pompach, drzwiach, oknach i uszczelkach bagażnika.Sposób użycia:
Należy natrysnąć cienką warstwę preparatu w pobliżu miejsca prawdopodobnego źródła przecieku. Po odparowaniu rozpuszczalnika struga płynu wskazująca źródło przecieku będzie widoczna na powierzchni preparatu. Po użyciu puder jest łatwy do usunięcia.

Art. nr 0890200400. Produkt dostępny w opakowaniu 400 ml. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Proszku nie należy wdychać, sugeruje się stosowania maski przeciwpyłowej. Produkt nie zawiera smaru ani silikonu.

Więcej informacji o produkcie można uzyskać od przedstawicieli handlowych Würth Polska, w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym www.eshop.wurth.pl.

Źródło: Informacja prasowa Würth Polska

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również