Q Service Castrol rusza z kampanią "Zimowy Set"

q service bartman i gruszka © Inter Cars

Udostępnij:

Sieć Q Service Castrol nie zwalnia tempa. Po intensywnej końcówce 2019 roku i znakomitym rozpoczęciu 2020, przyszła pora na zaprezentowanie nowej odsłony z cyklu „Asy Serwisowe”. Ten etap kampanii nazwano „Zimowy Set” i ma zachęcić on kierowców do sprawdzenia elementów wpływających na bezpieczeństwo o tej porze roku.

„Zimowy set” to druga odsłona kampanii „Asy Serwisowe”. Tym razem ambasadorzy sieci Q Service Castrol, Piotr Gruszka i Zbigniew Bartman, namawiają do sprawdzenia swojego auta przed wyruszeniem w podróż w zimowym okresie.Warto przypomnieć, że za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Czomolungma Kolektyw, a zakup mediów powierzony został domowi mediowemu Media Concept. Przygotowane materiały dystrybuowane będą zarówno w formie plakatów i bannerów reklamowych, jak również za pomocą narzędzi online, ze szczególnym naciskiem na media społecznościowe. Pozwoli to na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, ściśle zainteresowanych usługami sieci Q Service Castrol.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów, reklamy wyświetlane będą użytkownikom znajdującym się w określonej odległości od lokalizacji najbliższego serwisu Q Service Castrol.Kampania „Asy Serwisowe” podzielona została na kilka etapów. Pierwszym, inicjującym jej premierę był klip o nazwie „Mistrzowskie Otwarcie”. Łącznie zaplanowanych jest 5 filmów, które wyświetlane będą od listopada 2019 do marca 2020 roku.

Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również