Referencje klocków hamulcowych w ofercie firmy TOMEX Hamulce

TOMEX Hamulce wprowadził do swojej ofery kilkadziesiąt nowych referencji klocków. Wśród wdrożonych nowości znajdują się pozycje przeznaczone zarówno do popularnych aut.

Do popularnych marek samochodów, które mogą skorzystać z ofery należą m.in. Fiat Tipo, Citroën C4, Dacia Logan, Peugeot 308, Renault Kangoo, BMW 1, 2, 3, 4, Mercedes C, E, jak i azjatyckich np. Mazda 3, Hyundai Tucson, Kia Sportage czy Lexus GS, IS.

Staramy się trzymać rękę na pulsie, stale monitorując zmieniający się rynek, a wdrażane nowości są odpowiedzią także na europejskie trendy, jakich jesteśmy świadkami. Konsekwencją tego są na przykład klocki do tak zwanych mikrosamochodów, które właśnie wprowadziliśmy do naszej oferty (francuski Aixam i Ligier czy włoski Piaggio). Z drugiej strony nie zapominamy o użytkownikach aut klasy premium i to właśnie z myślą o nich wprowadziliśmy do sprzedaży klocki do samochodów takich jak BMW 6, 7, Jaguar XF, XJ, XK czy Volvo S90 i XC90 – powiedział Jacek Tomczyk, dyrektor handlowy TOMEX Hamulce.

Źródło: Informacja prasowa TOMEX Hamulce