Rewolucja w świecie motoryzacji, wystartował projekt WARSZTATY PRZYJAZNE KOBIETOM

© Ravenol

Udostępnij:

WARSZTATY PRZYJAZNE KOBIETOM to projekt wdrażany w sieci warsztatów RAVENOL PROFESSIONALS. Jego inicjatywa powstała w związku ze zmianami, które zaszły w świecie motoryzacji na przestrzeni ostatnich lat, gdzie kobiety jako kierowcy i właścicielki samochodów zaczęły stanowić połowę rynku.

Chcąc, aby usługi oferowane przez warsztaty należące do sieci wykonywane były na jak najwyższym poziomie, a co za tym idzie, aby każdy klient, wyjeżdżając z warsztatu był usatysfakcjonowany wykonanymi w nim usługami oraz obsługą, firma Ravenol przyjrzała się bliżej obsłudze kobiet jako klientek w warsztacie. W zdecydowanej większości sfera ta pozostawia wiele do życzenia. Wg opinii firmy Ravenol problem tkwi w niewłaściwej obsłudze i niezrozumiałej komunikacji mechanika z klientem będącym kobietą.


W związku z tym warsztaty należące do sieci RAVENOL PROFESSIONALS będące WARSZTATAMI PRZYJAZNYMI KOBIETOM dzięki szkoleniom dotyczącym obslugi klienta kobiety w warsztacie oraz ściłym zasadom i wytycznym określonym przez Ravenol, będą miejscem gdzie mechanicy rozumieją, że samochód jest przestrzenią prywatną kobiety, i gdzie zamiast opisu technicznego kobieta uzyska praktyczny opis skutków awarii oraz tego, jaki może ona mieć wpływ na bezpieczeństwo.

RAVENOL PROFESSIONALS utożsamia się z rolą kobiety jako kierowcy, użytkowniczki samochodu, która jest równoprawną uczestniczką rynku motoryzacyjnego w związku z tym dużą uwagę przywiązuje do jej profesjonalnej obsługi.


TOP w kategorii


#Rynek

warsztat ravenolWARSZTATY PRZYJAZNE KOBIETOM to wielkie możliwości również dla warsztatów. Ravenol celem wsparcia uczestników sieci wdrażających dany projekt zapewnia dodatkową promocję warsztatu w wielu kanałach komunikacji (www.professionals.ravenol.pl, www.ravenol.pl czy faceebook).

Źródło: Ravenol

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również